جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۲
سرعت قدم ها برای خدمت رسانی شتاب گیرد / فردیس تشنه تحول
اطمینان خاطر وحیدی به امام جمعه سخنگوی شورای شهر کرج نیز در این دیدار به امام جمعه کرج اطمینان خاطر داد؛ شورای شهر کماکان نگاه حمایتی نسبت به فردیس خواهد داشت ...
اطمینان خاطر وحیدی به امام جمعه


سخنگوی شورای شهر کرج نیز در این دیدار به امام جمعه کرج اطمینان خاطر داد؛ شورای شهر کماکان نگاه حمایتی نسبت به فردیس خواهد داشت و اراده واحد برای عمران و آبادانی منطقه هنوز پا برجاست.


داوود وحیدی افزود: مدیریت شهری با همکاری قوای سه گانه کشور و بهره گیری از امکانات موجود، مسیر حل مشکلات مردم را در پیش گرفته و سعی دارد در فضایی آمیخته به وحدت و همکاری و پرهیز از حواشی به دنبال آنچه لبخند رضایت بر چهره شهروندان می نشاند، باشد.


تعریف دهها پروژه در مناطق ۳ و ۱۰


وی، از تعریف و اجرای دهها طرح و پروژه عمرانی در مناطق ۳ و ۱۰ با میلیاردها ریال اعتبار خبر داد و گفت؛ نهضت خدمت در سال جاری نیز تداوم خواهد داشت و نکات لازم درباره اهمیت تکمیل پروژه های عمرانی و خدماتی به مدیران مناطق گوشزد شده است.


محمدرضا سیف و فرج ا… ایلیات، به ترتیب مدیران مناطق ۳ و ۱۰ شهرداری کرج طی سخنانی جداگانه، وحدت و تعامل را رمز موفقیت در کارها دانستند و بر تلاش و پشتکار مضاعف تا حل واقعی مشکلات مردم تاکید کردند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری