جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۲
گرد و غبار محرومیت از منطقه ۱۰ زدوده شود / پارک شش هکتاری در نیمه های راه
احداث شهرک اداری شهرستان فردیس مدیر منطقه 10 شهرداری کرج خاطر نشان کرد: اراضی خالی و فاقد کاربری منطقه می تواند گزینه مناسبی برای احداث شهرک اداری شهرستان فردیس باشد و ...
احداث شهرک اداری شهرستان فردیس


مدیر منطقه ۱۰ شهرداری کرج خاطر نشان کرد: اراضی خالی و فاقد کاربری منطقه می تواند گزینه مناسبی برای احداث شهرک اداری شهرستان فردیس باشد و همچنین از سرمایه گذاران محترم برای مشارکت در آبادانی منطقه و بهره برداری از پتانسیل ها و استعدادهای ذاتی فردیس دعوت می کنم.


ایلیات، مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز را یکی از اولویت های کاری خود برشمرد و بیان داشت: یکی از معضلاتی که در دیدارهای مردمی مطرح می شود؛ بحث ساخت و سازهای بی رویه و بعضا غیر مجاز است که البته دو موضوع جدا از هم هستند و تلاش می کنیم با تشدید نظارت ها، مانع از تضییع حقوق شهروندان محترم شویم.


به گفته این مقام مسئول، منطقه ۱۰ شهرداری کرج در آبان ماه جاری بالغ بر ۲۷٫۷۵۰٫۷۸۸٫۳۱۶ ریال درآمدزایی داشته است که ۹٫۳۳۰٫۸۵۸۷٫۶۶۰ از آن مربوط به جرایم کمیسیون ماده صد است. همچنین جمع هزینه جاری ۷٫۶۴۶٫۰۰۶٫۹۷۷ ریال و جمع هزینه عمرانی ۲۱٫۹۱۸٫۹۵۹٫۸۴۳ ریال است.


مشارکت پایدار با بخش خصوصی


ایلیات با بیان مطلب فوق بیان داشت: همانطور که مستحضرید  بخش عمده ای از درآمدهای شهرداریهای کشور از محل جرایم کمیسیون ماده صد تامین می شود که تنها راه خروج از این بن بست، مشارکت پایدار با بخش خصوصی و جلب سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای هدایت سرمایه های سرگردان جامعه به سمت توسعه زیر ساخت های شهری است و با داشتن اقتصاد سالم شهری، دیگر ضرورتی برای وابستگی به درآمدهای مبهم وجود نخواهد داشت.


وی، همچنین بر صرفه جویی در هزینه های جاری و تقویت هزینه های عمرانی و خدماتی تاکید کرد و از آن به عنوان یکی از سیاست های کار نام برد.


مدیر منطقه ۱۰ با اشاره به احداث پارک شش هکتاری ۱۱۰ تصریح کرد: این پروژه به نیمه های راه رسیده و ان شاء ا… پس از بهره برداری تاثیر مثبتی در سرانه های فضای سبز ایجاد می کند و دسترسی مردم به فضاهای تفریحی و رفاهی آسان تر می شود

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری