جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۲
مسئولان بازرسی شهرداری‌های جنوب تهران گردهم آمدند

همایش مسئولان بازرسی شهرداری‌های جنوب و جنوب غرب استان تهران با حضور مشاور استاندار و مدیر کل دفتر بازرسی استانداری تهران به میزبانی شهرداری رباط کریم برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email

منوچهر رضائی، شهردار رباط کریم ضمن ابراز خرسندی و تشکر از برگزاری این گونه همایش ها که منجر به ایجاد همفکری و ارائه راهکارها می‌شود، اظهار کرد: این جمع مدیران با حضور مدیران ارزشی خود می تواند در رفع بسیاری از مشکلات موجود در سیستم اداری مؤثر باشد.

رضائی افزود: کار بازرسی فقط به مچ گیری و اثبات خطا در سیستم اداری ختم نمی شود بلکه می تواند با شناسائی نارسائی ها و ارائه پیشنهاد و راهکار به مجموعه شهرداری کمک کند.

عباس جعفری، رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم نیز در این جلسه اظهار کرد: از مهمترین دستاورد اینگونه همایش ها آشنائی با راهکارها و ایده‌های جدید در شهرهای مختلف است و می‌تواند در پیشبرد برنامه های شهرداری نیز مؤثر باشد.

جعفری با اشاره به انتخاب مجدد رضائی به عنوان شهردار، بیان کرد : یکی از مهمترین تصمیمات شورا با توجه به اقدامات بسیار خوب شهرداری در چند سال گذشته ابقاء مجدد رضائی شهردار رباط کریم بود که در بین شهرداری های استان کمتر اتفاق افتاده و اعضا شورا به اتفاق مصمم به ادامه کار وی راضی بودند.

در ادامه این همایش مشاور استاندار و مدیر کل دفتر بازرسی استانداری تهران نیز ضمن تشکر از میزبانی خوب شهرداری رباط‌کریم گفت: رسالت ما در واقع چگونگی اجرای اهداف و تکالیف ستاد کل بازرسی بوده که در راستای کمک به شهرداری ها صورت می گیرد.

دکتر باقر نژاد تأکید کرد: نگاه بازرسی نگاه پلیسی نیست بلکه نگاهی پیشگیرانه و آگاهانه در کنار شناسائی کمبود ها و ارائه راه حل ها است.

وی افزود: بازرسان باید به شهرداران کمک کنند و نظارت مستمر بر اجرای قوانین و مقررات شهرداری ها به ویژه امر ساخت و ساز بسیار ضروری است.

در این همایش مسئولان بازرسی های شهرداری های جنوب و جنوب غرب استان تهران به تبادل اطلاعات و ارائه پیشنهادات و همفکری در خدمات بازرسی پرداختند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری