جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۲
بودجه سال آینده شهرداری کرمانشاه به شورا ارائه نشده است

سخنگوی شورای شهر کرمانشاه گفت: بودجه سال آینده شهرداری کرمانشاه تاکنون برای بررسی و تصویب به شورای شهر ارائه نشده است.

Print Friendly, PDF & Email

جواد جعفری  اظهار کرد: بودجه سال ۱۳۹۳ شهرداری کرمانشاه با حضور دو تن از اعضای شورای شهر در شهرداری کرمانشاه در حال بررسی و تهیه است و می‌بایست حداکثر تا پایان دی‌ماه به شورای شهر ارائه شود.

جعفری در مورد نکات مورد نظر شورای شهر کرمانشاه برای تهیه بودجه شهرداری تصریح کرد: موضوعاتی چون کمک به رفاه مردم، کاهش هزینه‌های زندگی در کرمانشاه، پرداختن به مبلمان شهری و ارتقا فرهنگ عمومی شهر کرمانشاه از موضوعات مورد نظر شورای شهر برای تهیه بودجه سال آینده شهرداری کرمانشاه است.

سخنگوی شورای شهر کرمانشاه افزود: با توجه به نظرات کارشناسان در مورد پیشرفت و توسعه متوازن شهر کرمانشاه و براساس بررسی‌های به‌عمل آمده از سوی شورای شهر در بودجه سال آینده شهرداری کرمانشاه اعتبارات بیشتری به مناطق کمتر توسعه یافته کرمانشاه شامل منطقه دو و سه شهرداری کرمانشاه اختصاص می‌یابد.

جعفری هدف از این نوع اختصاص بودجه را توسعه متوازن و هماهنگ نقاط مختلف شهر کرمانشاه بیان کرد و گفت: این نوع بودجه‌ریزی و اختصاص منابع در کاهش آسیب‌ها و مشکلات شهری نقش خواهد داشت.

سخنگوی با اشاره به تمرکز شورای شهر کرمانشاه در انجام طرح‌ها و پروژه‌ها بر مسائل فرهنگی افزود: یکی از موضوعات مهم فرهنگی و ارزشی در کرمانشاه احداث باغ موزه شهر است که این باغ موزه با تولیت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کرمانشاه با اعتبار اولیه ۱۱۰میلیارد ریالی اجرا می‌شود.

جعفری خاطرنشان کرد: تاکنون مبلغ ۳۰میلیارد ریال برای این باغ موزه اختصاص داده شده و با توجه به اعلام بنیاد حفظ آثار کرمانشاه مبنی بر نیاز به زمینی با مساحت ۱۲هکتار جهت احداث این باغ موزه، شورای اسلامی شهر و شهرداری کرمانشاه در حال بررسی مکان‌های ارائه شده برای این طرح هستند./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری