جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۲
فرهنگ عذرخواهی جایگزین نگاه طلبکارانه در شهرداری تبریز می شود

شهردار تبریز گفت: نگاه طلبکارانه در قبال خدماتی که به شهروندان ارایه می شود، مذموم است و هرجا لازم باشد باید از مردم عذرخواهی کنیم.

Print Friendly, PDF & Email

 

صادق نجفی روز سه شنبه در جمع مدیران ستادی و معاونین دهگانه خدمات شهری تبریز اظهار کرد: آنچه در شهر بلافاصله نمود پیدا می کند و اثرگذاری آن در آرامش شهروندان انکار ناپذیر است، اقدامات و کارهای مجموعه خدمات شهری است.

وی افزود: شهردار در کنار شورای شهر و عوامل خدوم مجموعه بزرگ شهرداری تبریز، در سال ۹۳ تنها و تنها با برنامه عمل خواهد کرد و به همین خاطر هیچ یک از سازمان ها و مناطق در سال آینده به غیر از برنامه ای تدوین شده مجاز به انجام هیچ کاری نخواهند بود.

شهردار تبریز از مدیران مجموعه های مختلف شهرداری خواست ضمن تولید فکر و نظارت مستمر و ارایه برنامه علمی اراده خود را در مجموعه شهرداری نشان دهند.

نجفی خاطر نشان کرد: برای ایجاد رضایتمندی شهروندان باید تمهیدات ویژه ای در نظر گرفت و برای این کار برنامه علمی و کاربردی لازم و ضروری است.

شهردار تبریز با تاکید بر این نکته که با اصول اساسی و علمی باید وارد کار شد، افزود: توافقنامه امضا شده بین شهرداری و وزارت راه و شهرسازی یک اتفاق واقع گرایانه را رقم خواهد زد و در بخش حاشیه نشین تبریز اتفاق بزرگی را شاهد خواهیم بود و تمام کارها باید بدون حس وعده گرایی امکان اجرایی شدن آنها در اولویت امر باشد.

نجفی اراده مدیریت شهرداری تبریز را تعامل و حل مشکلات و اختلاف ها دانست و گفت: از فضایی که امروز در شهرداری تبریز به وجود آمده است باید استفاده کرد و از همدلی و توانایی در حل اختلافات با دیگر اداره ها و ارگان های مختلف به نفع شهروندان سود جست.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری