جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۲
شهردار بغداد: پیشرفت های عمرانی قم چشمگیر است

شهردار بغداد گفت: پیشرفت های عمرانی چشمگیری در قم و سایر شهرهای ایران حاصل شده و همین امر زمینه همکاری بیشتر میان شهرداری های قم و بغداد را فراهم می کند.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، ˈنعیم الکعبیˈ روز سه شنبه در دیدار با شهردار قم اظهار داشت: ما به دعوت رسمی آقای ˈمحمد باقرقالیباف ˈشهردار تهران به ایران سفر کرده ایم و طی دیداری که با وی و بازدید از شهر تهران داشتیم، در راستای همکاری های طرفین مباحثی را مطرح کردیم.

وی افزود: پیشرفت های خوبی در موضوعات گوناگون در تهران و دیگر شهرهای ایران حاصل شده و این امر زمینه همکاری های بیشتر را نیز فراهم می کند.

شهردار بغداد با بیان اینکه تصمیم گرفتیم در ادامه سفر به ایران به زیارت حرم مطهر کریمه اهل بیت(ع) نیز مشرف شویم عنوان کرد: ضروری است که در راستای تبادل تجربیات میان مجموعه های مدیریت شهری، چنین دیدارهایی صورت بگیرد و مصمم هستیم روابط و تعاملات میان دو شهر قم و بغداد بیشتر شود.

وی ادامه داد: مشترکات زیادی میان قم و شهر بغداد وجود دارد و سالانه زائران زیادی از عراق به ویژه بغداد به ایران و شهر قم سفر می کنند.

نعیم الکعبی با بیان اینکه ۱۴ شهرداری زیر نظر شهرداری بغداد است خاطرنشان کرد: شهرداری کاظمین مهمترین آنهاست که مرقد دو تن از امامان معصوم(ع) نیز در این شهر قرار دارد.

شهردار بغداد با اشاره به حضور زائران ایرانی فراوان در عراق گفت: همین امر زمینه همکاری های بیشتر را نیز فراهم کرده است.

وی اظهار کرد: پیشرفت های عمرانی زیادی در قم حاصل شده و ساختمان ها و ابنیه خدماتی در قم بسیار فراوان هستند و خدمات خوبی به مردم ارائه می دهند.

شهردار بغداد با بیان اینکه چشم اندازهای همکاری زیادی میان شهرداری های قم و تهران با بغداد وجود دارد عنوان داشت: از اینکه شهرداری قم و مجموعه مدیریت شهری میزبان شایسته ای برای ما بودند تشکر می کنم و اعلام می کنیم آماده میزبانی از هیاتی از شهرداری قم هستیم.

ˈنعیم الکعبیˈ شهردار بغداد به همراه هیاتی از مدیران مجموعه مدیریت شهری بغداد امروز در ادامه سفر خود به ایران وارد قم شدند و علاوه بر زیارت حرم کریمه اهل بیت(ع)، دیداری نیز با شهردار قم داشتند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری