جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۲
توسعه خدمات الکترونیک شهرداری قائن در دستور کار قرار دارد

شهردار قائن گفت: این شهرداری امسال در راستای تحقق طرح شهروند الکترونیک، سهم خدمات الکترونیک را در کارنامه خدماتی خود گسترش داده و این روند ادامه می یابد.

Print Friendly, PDF & Email

علیرضا دربندی  اظهار کرد: شهرداری قاین یکی از شهرداری های فعال در زمینه ارائه خدمات شهری به مردم است.

وی افزود: از ابتدای امسال ۱۳۷ برنامه فرهنگی در این شهرستان توسط شهرداری اجرا شده است.

شهردار قائن با بیان اینکه شهرداری این شهرستان در انجام فعالیت های قرآنی در استان پیشگام است، گفت: این شهرداری همگام با سایر شهرداری های استان دستاوردهای خود را در اولین نمایشگاه تخصصی خدمات شهری و محیط زیست که در بهمن ماه برگزار می شود، در معرض بازدید علاقمندان قرار خواهد داد.

دربندی بیان کرد: متأسفانه در گذشته در شهرستان قائن مردم و دستگاه های اجرایی در ساخت سازهای خود توجه چندانی به رعایت اصول فضاسازی و سلامت روانی و روحی نداشته اند.

وی افزود: با توجه به افزایش جمعیت شهرنشین لزوم توجه به ساخت و سازهای استاندارد شهری و چگونگی انتخاب مبلمان و المان های شهری اهمیت و ضرورت بیشتری پیدا کرده است.

شهردار قائن با اشاره به افزایش تداد نقاط شهری در خراسان جنوبی، گفت: برگزاری نمایشگاه های تخصصی خدمات شهری در راستای ایجاد انگیزه برای بهبود کیفیت خدمات شهری در میان شهرداری ها از اهمیت زیادی برخوردار است.

دربندی تصریح کرد: در شهرداری قائن سعی شده که پروژه ها و ساخت و سازهای جدید شهر براساس سنت ها، نظرات نخبگان و فرهنگ این شهرستان انجام شود.

وی با بیان اینکه قائن به عنوان یکی از مسیرهای میقات الرضا(ع) می تواند درآمد خوبی با ایجاد مکان های گردشگری برای مردم این شهرستان ایجاد کند، اظهار کرد: باهمکاری مسئولان استانی، این شهرستان با داشتن مزارع زیبای زعفران و زرشک می تواند به یکی از قطب های گردشگری کشاورزی استان تبدیل شود./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری