جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۲
وقتی همه خوابند شهرداری یاسوج بیدار است

مسئول روابط عمومی شهرداری یاسوج گفت: زحمات پرسنل خدوم شهرداری در چند روز اخیر از سوی برخی رسانه ها و شهروندان دیده نشده است.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش سایت خبری شهرداریها مسعود نیک پی در گفتگو با خبرنگار صبح زاگرس در یاسوج اظهار داشت: پرسنل شهرداری یاسوج درمورد خدمت رسانی به شهروندان و ساماندهی معابر در بارش برف اخیر با آن چه در توان داشت کار کرده و کم کاری ای در این زمینه صورت نگرفته است.

وی خاطر نشان کرد:پرسنل این نهاد از ساعات اولیه بارش برف اخیر با سه اکیپ پنجاه نفره از اواسط اولین شب بارش تا اوایل  صبح مشغول بازگشایی مسیرهای اصلی شهر بودند.

مسئول روابط عمومی شهرداری یاسوج در مورد نقد رسانه و شهروندان از عمکلرد ضعیف شهرداری در برقراری ارتباط در سطح شهریاسوج، تصریح کرد: شهرداری یاسوج آنچه در توان خود داشته برای برقراری ارتباط در سطح شهر و آسایش شهروندان انجام داده وی متأسفانه با وسایل کم موجود و نبودامکانات اساسی نمی توان جوابگوی بیشتر این امورات بود.

وی با بیان این که شهر گسترش یافته یاسوج نسبت به سال های گذشته تفاوت بسیاری دارد گفت: سایت ها و رسانه های استان باید دوسویه به این ماجرا بنگرند و به جای قضاوت یکطرفه، به شهرداری و نهادهای مربوطه کمک کنند.

مسئول روابط عمومی شهرداری یاسوج افزود: نقد باید منصفانه باشد و اگر غیر از این باشد بی انصافی و توهین کردن به پرسنلی است که شبانه روز برای برقراری امور شهروندان از هیچ گونه فعالیتی دریغ نمی کنند.

وی بیان داشت: شهرداری یاسوج هیچ ادعایی مبنی بر این که به تنهایی می تواند مشکلات شهر را برطرف کند ندارد و این که در خدمت رسانی اخیر پس از بارش برف، مشکلاتی وجود داشته شکی نیست اما رفع مشکلات و تجهیز امکانات با همکاری و همت مسئولان استان، مردم و رسانه ها حاصل می شود و شهرداری با امکانات و نیروی محدود قادر به انجام این مهم نیست.

نیک پی افزود:محدودیت دستگاه های پاکسازی و نبود امکانات مناسب یکی از مهمترین مشکلات شهرداری است که نبود منابع مالی، بدهکاریهای زیاد این نهاد به پرسنل و کمک نکردن دستگاه های مربوط در سطح استان ازاصلی ترین این مشکلات است.

مسئول روابط عمومی شهرداری یاسوج ادامه داد:دستگاههای ذیربط باید در موارد حساس و بحرانی به کمک این نهاد بیایند و نباید در این مواقع دست شهرداری را خالی بگذارند.

وی ابراز داشت: با سه دستگاه گریدر ،یک نمک پاش و ۸دستگاه لودر نمی توان جوابگوی شهر گسترش یافته یاسوج نسبت به سالهای قبل بود.

نیک پی افزود: از ابتدای بارش برف تاکنون بیش از چهار هزارمترمربع ازخیابانهای سطح شهر برف روبی وبیش از  چهارصد تن نمک توسط یک دستگاه نمک پاش درسطح خیابان ها ومعابر شهر پخش شده است.

مسئول روابط عمومی شهرداری یاسوج در مورد خبری به با عنوان “خواب زمستانی شهرداری” یاسوج، گفت: شهرداری یاسوج نه تنها خواب نیست بلکه زمانی که همه شهروندان در خواب هستند و به استراحت می پردازند، کارکنان و نیروهای زحمت کش این مجموعه بدون هیچ گونه منتّ گذاری، سخت ترین وطاقت فرساترین خدمات را به همشهریان عزیز ارائه می دهند.

وی با اشاره به کمبود امکانات در شهرداری یاسوج برای روزهای سخت گفت: ما در حوزه ماشین آلات برف روب و دیگر دستگاه ها واقعاً با کمبود مواجه هستیم، به طور مثال برای یک شهر با جمعیت دویست هزار نفر، یک دستگاه نمک پاش جوابگو نخواهد بود.

نیک پی بیان داشت: برای شهری مثل یاسوج که مهاجرت پذیر و رشد جمعیت قابل توجهی دارد افزایش آموزش های در حوزه شهروندی بسیار حایز اهمیت است.

وی ابراز داشت: لازم است آموزش های مود نیاز به شهروندان داده شود. باید فرهنگ شهروندی را آموزش دهیم نه فرهنگ شهرنشینی.

مسئول روابط عمومی شهرداری در مورد ترافیک چند روز اخیر در سطح شهر یاسوج گفت: اینگونه ترافیک ها یک امر طبیعی است ولی برطرف کردن این نقاط کور و پر ترافیک نیازمند یک کمک همه جانبه از سوی مسئولان را دارد.

نیک پی افزود: شهر یاسوج دارای یک شورای ترافیک با مدیریت معاون عمرانی  استانداری است و شهرداری یاسوج یک عضو از این شورای ترافیک است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: شهر یاسوج به دلیل گسترش روز افزون خود در چند ساله اخیر، نیازمند چند زیر گذر ، روگذر و پارکینیک های تخصصی است که با احداث آنها می توان این شهر را از گره ترافیکی موجود نجات داد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری