جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۲
تعیین تکلیف پروژه‌های راکد اولویت شهرداری اراک
شهردار کلانشهر اراک، مهم ترين اولويت شهرداري را تعيين تکليف پروژه‌ها و طرح‌هاي راکد و مشکل دار دانست و گفت: پروژه ساختمان قديم شهرداري در ميدان شهدا، شهرک خودرو، طرح ...

شهردار کلانشهر اراک، مهم ترین اولویت شهرداری را تعیین تکلیف پروژه‌ها و طرح‌های راکد و مشکل دار دانست و گفت: پروژه ساختمان قدیم شهرداری در میدان شهدا، شهرک خودرو، طرح تفکیک زباله خشک و تقاطع‌های غیرهمسطح از جمله پروژه‌های مورد بحث در این بخش است.
شهردار اراک در ادامه به طرح جداسازی زباله خشک در مبدا اشاره کرد و گفت: این طرح نیز به دلیل مشکلات و اختلاف نظرها با پیمانکارِ پسماند شهرداری دو سال بود که راکد مانده بود. وی افزود: هم اکنون این مشکل نیز رفع شده و از اول دی ماه امسال عملیات جداسازی و تفکیک پسماند خشک از مبدا در اراک آغاز شده است. وی با اشاره به اهمیت انتقال صنایع مزاحم از اراک، افزود: در این راستا سایتی ۹۰ هکتاری در نظر گرفته شده است تا مشاغلی که آلودگی‌های صوتی و زیستی ایجاد می‌کنند به خارج از شهر هدایت شوند. شهردار اراک طرح مطالعه خطوط ریلی در اراک را از دیگر اقدامات عنوان کرد و افزود: در این راستا از مشاور دعوت شده است تا در خصوص نیاز خطوط ریلی در اراک مطالعه شود و نتیجه اعلام شود. عباسی ادامه داد: اینکه خطوط ریلی در اراک کارآیی دارد یا خیر و در صورت لزوم چه نوع آن مثلا مترو، منوریل و… از جمله نتایجی است که از این بخش به دست خواهد آمد و بر اساس آن اقدام خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری