جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۲
آغاز توزیع ۳۰ هزار فیش نوسازی در منطقه ۹ کرج
سید ذبیح الله رئیسی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اجرای این طرح را با همت و تلاش کارکنان واحد نوسازی منطقه ذکر و عنوان کرد: نزدیک به ...
سید ذبیح الله رئیسی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اجرای این طرح را با همت و تلاش کارکنان واحد نوسازی منطقه ذکر و عنوان کرد: نزدیک به ۳۰ هزار فیش نوسازی محاسبه و چاپ شده و در حال توزیع درسطح منطقه است.


این مسئول اضافه کرد: توزیع فیش های عوارض سالیانه نوسازی مربوط به سالهای ۸۸ تا ۹۲ و از ابتدای مهرماه سال جاری توسط شهرداری منطقه در مناطق مختلفی از سطح شهر به صورت زمانبندی آغاز شده است.


وی با بیان اینکه این نوع عوارض در سالیان گذشته و در زمان انجام هرگونه تشریفات اداری که توسط متقاضیان درخواست و به صورت یکجا وصول می شد، عنوان کرد: این مهم هم اکنون به شیوه اتوماسیون و به صورت علی الحساب از تمام دارندگان املاک و ساختمان به صورت سراسری مطالبه می شود.


مدیر روابط عمومی منطقه ۹ شهرداری کرج عنوان کرد: بخشی از هزینه های شهرداری در قبال ارائه خدماتی از قبیل ارائه خدمات نوسازی محلات شهر، توسعه معابر عمومی، آسفالت خیابان ها، ایجاد فضای سبز و احداث پارکها، ایجاد تاسیسات شهری، حفظ پاکیزگی شهر و …مورد مطالبه قرار می گیرد.


رئیسی با اشاره به مطلب فوق افزود: عوامل مذکور تحت عنوان عوارض نوسازی از تمام مالکان شهر مورد مطالبه و در حساب جداگانه ای متمرکز شده سپس در عمران و آبادانی شهر به مصرف می رسد.


این مسئول با اشاره به همکاری مطلوب شهروندان طی سال های اخیر اظهار امیدواری کرد: تداوم همکاری همچنان ادامه یافته تا شهری بهتر از پیش و مملو از تاسیسات رفاهی داشته باشیم.


وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: مودیان خوش حساب از ۱۰ در صد جایزه خوش حسابی بهره مند خواهند شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری