جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۲
ستاد دهه فجر شهرستان فردیس با ۱۶ کمیته فعالیت خود را آغاز کرد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این نشست فرماندار فردیس گفت: دهه مبارک فجر، فرصت مناسب برای تجدید میثاق با ولایت فقیه و آرمانهای والای نظام اسلامی ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این نشست فرماندار فردیس گفت: دهه مبارک فجر، فرصت مناسب برای تجدید میثاق با ولایت فقیه و آرمانهای والای نظام اسلامی است.


ˈمهدی مهرور افزود: همه دستگاه های اجرایی و نهادهای مردمی با هم افزایی و نو آوری برای گرامیداشت دهه فجر امسال در این شهرستان مشارکت فعال خواهند داشت.


وی اظهار داشت: برنامه های این ایام در راستای بصیرت افزایی و آگاه بخشی بیشتر مردم بخصوص جوانان نسبت به اهداف انقلاب اسلامی طراحی و اجرا می شود.


این مسئول بر لزوم مشارکت گسترده مردم و مسئولان در برگزاری برنامه های دهه فجر تاکید کرد و گفت: مسئولان کمیته های ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر باید با اجرای برنامه های هدفمند و موثر، مردم را نسبت به دستاورهای بزرگ انقلاب در طول ۳۴ سال گذشته آگاه کنند.


مهرورافزود: امروز به برکت نظام اسلامی و رهبری انقلاب ، ایران افتخارات بزرگی را در سطح منطقه و دنیا کسب کرده است.


وی ادامه داد: امروز ما وظیفه داریم ایثارگریهای ملت ایران را در طول مبارزه با رژیم طاغوت و ایثار و از جان گذشتگی آنها را به نحو شایسته به نسل جوان بعد از انقلاب منتقل کنیم.


فرماندار فردیس گفت: ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان عملکرد و دستاورد های انقلاب اسلامی است.


امام جمعه شهرستان فردیس نیز در این نشست بر تبیین دستاوردهای علمی، فرهنگی و سیاسی و اقتصادی انقلاب اسلامی برای نسل جوان جامعه تاکید کرد.

 

حجت الاسلام ˈعلی اکبر ایمانی ˈ افزود: در ایام الله دهه مبارک فجر مسئولان به گونه ای برنامه ریزی کنند تا دستاوردها و ارزشهای انقلاب اسلامی به نحو شایسته ای به نسل های حال و آینده منتقل شود.


وی با اشاره به اهمیت برنامه ریزی دقیق به منظور هرچه با شکوه تر برگزار شدن مراسم دهه مبارک فجر گفت: هرچه آیین گرامیداشت دهه فجر و راهپیمایی ۲۲ بهمن باشکوه تر برگزار شود، ثبات و اقتدار انقلاب اسلامی در دنیا بیشتر می شود.


ایمانی اظهارداشت: انقلاب اسلامی دستاورد بزرگ امام خمینی (ره) و پایمردی ملت مسلمان و آزاده ایران در برابر ظلم و ستم طاغوت است.


سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی فردیس نیز در این نشست گفت: مسئولان باید در دهه فجر وقایع انقلاب و آنچه که در ایران اسلامی از اول پیروزی انقلاب تا به حال رخ داده برای نسل جوان و آینده ساز کشور تشریح کنند.


حجت الاسلام ˈشمس الله فلاحˈ افزود: دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین ابعاد مختلف بیداری اسلامی در کشورهای مختلف جهان و تاثیر، انقلاب اسلامی بر این بیداری جهانی است .


وی گفت: در بحث فرهنگی شهرستان فردیس با مشکل بودجه روبرو است اما با این حال کارهایی فرهنگی زیادی در این شهرستان انجام می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری