جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۲
برخی از ادارات از روحیه تعاملی شهرداری قم استفاده منفی می‌کنند

شهردار کلانشهر قم گفت: برخی از ادارات استان از روحیه تعاملی که در مجموعه شهرداری است سوءاستفاده می‌کنند و نسبت به مسائل مدیریت شهری بی‌توجه هستند.

Print Friendly, PDF & Email

محمد دلبری که صبح امروز در جلسه شورای شهر قم، سخن می گفت، اظهار کرد: دهه بصیرت در قم از ۹ دی تا ۱۹ دی نامگذاری شده است و با دیدار با رهبر معظم انقلاب در بیت ایشان، به اتمام می رسد.

شهردار قم افزود: شیرینی ماه ربیع برای مردم قم، دیدار با رهبری است و عیدی خود را در ۱۹ دی از  رهبری می گیرند. انشاء الله با مشارکت همه دستگاه ها، شاهد حضور همه مردم در این دیدار هستیم و مشکلات سال های قبل تکرار می شود.

دلبری تصریح کرد: شهرداری قم ۱۹ دی به مانند سنوات قبل، پذیرایی ظهر دیدار کنندگان را به عهده دارد و تلاش می کند تا در روز پنج شنبه، میزبان دیدار کنندگان رهبر معظم انقلاب باشد.

وی با اشاره به آماده بودن بودجه سال ۹۳ شهرداری، اظهار کرد: بودجه شهرداری برای ارائه آماده بود و با مشورت با رئیس محترم شورای شهر، قرار شد این بودجه سه شنبه با حضور اصحاب رسانه و مسئولین ارائه شود. لایحه عوارض نیز سه شنبه به شورا ارائه می شود.

دلبری با تشکر از هیئت های مذهبی شهر قم و مردم عاشق اهل بیت(ع) آشیانه آل محمد(ص)، افزود: مردم شهر قم به همراه اصناف و بازاریان و هیئت ها و با همراهی شهرداری، تمام شهر را سیاه پوش کردند و علائم عزاداری در اطراف شهر و ورودی های شهر و داخل شهر، نصب شده بود که جای تقدیر دارد.

شهردار قم خاطرنشان کرد: پرسنل شهرداری در شب اول ماه ربیع، در هوای سرد، علائم عزاداری را جمع کردند و چهره شهر را برای روز اول ماه ربیع متحول کردند که از ایشان تشکر می کنم.

وی با اشاره به دیدار مثبت اعضای شورای شهر و شهرداری با استاندار، تصریح کرد: روحیه تعامل و همراهی که در مجموعه شهرداری و شورای شهر با ادارات وجود دارد، مورد سو استفاده برخی قرار گرفته است که با اجازه شورای شهر، به شدت با این تخلفات برخورد می کنیم و بنا بر تعامل بیش از این نداریم.

دلبری با اشاره به برگزاری جلسات منظم با استاندار و اعضای شورای شهر، افزود: این جلسات منظم باعث حل مشکلات شهر می شود و باید به طور جدی به آنها توجه کنیم.

شهردار قم با اشاره به مصوبه مرتبط با تعاونی ها در شورای شهر، تاکید کرد: باید یک بسته تشویقی برای تعاونی های مسکن و چند منظوره و سرمایه گذاری ایجاد شود تا این تعاونی ها، نسبت به توانمند سازی شهروندان اقدام کنند. طرح های که در مجموعه های مختلف شهری انجام می شود، اگر توسط تعاونی محلی انجام شود، باید با استقبال مواجه شود.

وی تصریح کرد: آمار نقدینگی مردم قم در رتبه های اول کشوری است و باید این نقدینگی در قم صرف شود. تیم سرمایه گذاری شهرداری برای استفاده از توان تعاونی ها آماده است.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : ,
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری