جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۲
کمک‌رسانی به شهرداری جهت بازگشایی مسیرهای اصلی و فرعی شهر یاسوج

شهردار یاسوج از شهروندان خواست تا در راستای بازگشایی مسیرهای اصلی و فرعی شهر مجموعه شهرداری را یاری کنند.

Print Friendly, PDF & Email

محمد‌علی جاوید امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با تاکید بر این‌که بارش سنگین برف در یاسوج باعث کندی تردد در مسیرها و خیابان‌های درون شهری شده است، اظهار کرد: شهرداری با تمام امکانات و قوا برای بازگشایی مسیرهای اصلی تلاش می‌کند.

شهردار یاسوج از رانندگان تقاضا کرد از ترددهای غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند و در صورت نیاز با زنجیر چرخ تردد کنند تا خدای ناکرده باعث بروز مشکل و تصادفات نشوند.

وی گفت: شهروندان از ترددهای غیرضروری خودداری کنند تا دستگاه خدمات‌رسان اقدامات لازم را جهت پاکسازی معابر انجام دهند.

این مسئول دستگاه خدمات‌ شهری با تاکید بر این‌که بازگشایی مسیرها و خیابان‌های اصلی در اولویت است، گفت: با توجه به امکانات موجود در شهرداری خدمات‌دهی به مردم با حداقل امکانات صورت می‌گیرد و از نیمه‌های شب مجموعه شهرداری با کلیه امکانات اقدام به بازگشایی مسیرهای اصلی می‌کنند.

جاوید با تاکید بر این‌که ۱۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین از بخش خصوصی به مجموعه خدمات شهرداری یاسوج به صورت اجاره‌ای وارد شده است، گفت: در حال حاضر دستگاه‌ها با تمام قوا کار بازسازی خیابان‌ها و معابر را انجام می‌دهند.

وی تصریح کرد: شهرداری یاسوج با کلیه امکانات اقدام به بازگشایی معابر سطح شهر می‌کند که از شهروندان تقاضا می‌شود آرامش خود را در این روز برفی حفظ کنند و نگرانی خاصی در این خصوص نداشته باشند.

شهردار یاسوج با تاکید بر این‌که شهرداری با تمام قوا اقدام به بازسازی و پاکسازی معابر می‌کند، گفت: با توجه به این‌که بارش برف اخیر بسیار سنگین است از شهروندان تقاضا می‌شود مجموعه شهرداری را در راستای بازسازی معابر و خیابان‌های فرعی یاری کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری