جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۲
تاخیر شهرداری بوشهر در ارسال تمدید قراردادها به شورا جایز نیست

رئیس شورای شهر بوشهر گفت: تاخیر شهرداری در ارسال تمدید قراردادهای خود به شورا به منظور بررسی و تصمیم‌گیری نهایی جایز نیست.

Print Friendly, PDF & Email

عبدالخالق برزگرزاده عصر امروز در نشست شورای شهر بوشهر اظهار داشت: در ارتباط با روشن شدن وضعیت قرارداد پسماندها به شهردار و مسئولان شهرداری بوشهر نکاتی گوشزد کرده بودیم بنابراین انتظار است شهرداری نسبت به این امر جدی عمل کند.

وی با بیان اینکه تمدید قراردادها باید در موعد مقرر به شورا ارسال شود، تصریح کرد: با این حال شهرداری درخواست‌های مختلف خود را زمانی به شورا ارسال می‌کند که زمان مناسبی نیست و فرصتی برای اعضا شورا به منظور تصمیم‌گیری فراهم نمی‌شود.

رئیس شورای شهر بوشهر بیان داشت: در مورد پروژه پسماند، شهرداری باید سریع‌تر نسبت به انتخاب پیمانکار اقدام می‌کرد تا شورا هم در زمان مناسب به درخواست رسیدگی کند.

برزگرزاده گفت: در حالی که دو ماه از تمدید قرارداد پیمانکار پسماند گذشته، لایحه شهرداری برای تمدید قرارداد به شورا ارسال شده است.تاخیر در ارسال به موقع قراردادها به شورا موجب می‌شود شورا به خواسته شهرداری تن دهد و این وضعیت نباید در آینده تکرار شود.

دو ماه برای تصویب قراردادها در شهرداری باید زمان در نظر گرفته شود

عضو دیگر شورای شهر بوشهر در این نشست با بیان اینکه باید برای بررسی قراردادهای شهرداری فرصت زمانی دو ماه در نظر گرفته شود، گفت: تعداد قراردادها آنقدر نیست که شهرداری از بررسی و اعلام آن به شورا تاخیر می‌کند.

نصرالله اسدی در ارتباط با قرارداد پسماند در شهرداری بوشهر بیان داشت: این تاخیر و بی‌نظمی ایجاد شده در این موضوع، موجب شده تا شورا تصمیم خوبی نتواند بگیرد و در واقع ما از بین بد و بدتر بد را انتخاب می‌کنیم.شهرداری بوشهر در این زمینه باید پاسخ قانع کننده‌ای به شورا بدهد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری