جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۲
به کارگیری نیروهای بازنشسته در بدنه شهرداری اهواز خلاف قانون است

عضوشورای شهر اهوازبیان داشت: دولت و مجلس به کارگیری نیروهای بازنشسته را ممنوع اعلام کرده و به کارگیری این نیروها در شهرداری اهواز کاری خلاف قانون است.

Print Friendly, PDF & Email

حجت السلام و المسلیمن کاظم سواری در نطق پیش از دستور بیست و دومین جلسه شورای شهر اهواز که عصر دوشنبه در محل این شورا برگزار شد گفت:همچنین در مصوبه شورای شهر و کمیسیون برنامه وبودجه شورا نیز مصوب و اعلام شد که شهرداری اهواز نمی تواند از نیروهای بازنشسته استفاده کند.

وی افزود: در حال حاضر برخی نیروهای بازنشسته در شهرداری اهواز مشغول به کار شده اند و اعتقاد اعضای شورای شهر اهواز این است که باید به جای نیرو های بازنشسته از نیروهای جوان در بدنه شهرداری اهواز استفاده شود.

این عضو شورای شهر اهواز در بخش دیگری از صحبت خود از نصب برخی از تندیس ها در میادین شهر اهواز انتقاد کرد و خواستار استفاده از نمادهای اسلامی و تندیس بزرگان تشیع در سطح شهر اهواز شد.

وی با بیان اینکه در برخی از میادین شهر اهواز از تندیس هایی استفاده می شود که هیچ گونه مفهومی ندارند، افزود: در کوی سیاحی که یکی از ورودی های شهر اهواز است تندیسی نصب شده که هیچ گونه معنا و مفهوم خاصی ندارد و می توان به جای این گونه تندیس ها از تندیس علمای تشیع و یا تندیس های دفاع مقدس استفاده کرد.

این عضو شورای شهر اهواز در خصوص کمبودهای فضاهای فرهنگی مانند مساجد در منطقه کیانپارس اهواز گفت: در منطقه کیانپارس اهواز هیچ گونه فضای فرهنگی و یا حتی یک حوزه علمیه وجود ندارد و این مسئله یکی از کمبود ها و مشکلات این منطقه است.

سواری بیان داشت: اگر هم تغییر کاربری در زمین های این منطقه ایجاد شده ،عمده تغییرات برای تبدیل شدن زمین ها به واحدهای مسکونی است.

سواری در خصوص نحوه عملکردشهرداری اهواز بیان داشت:شهرداری اهواز تاکنون گزارشی از نحوه عمل به مصوباتی که در شورای شهر اهواز و یا کمیسیون های این شورا به تصویب رسیده است ارایه نداده است.

وی افزود: همچنین برخی از شهرداران به تذکراتی که از سوی شورای شهر داده می شود توجه نمی کنند که در صورت ادامه این روند اسامی شهرداران در صحن علنی شورای شهر خوانده خواهد شد.

عضو شورای شهر اهواز ادامه داد: هیچ کدام از اعضای شورای شهر اهواز برای خود درخواست شخصی ندارند و تمامی تذکراتی که داده می شود برای کمک به بهبود وضعیت شهر اهواز است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری