جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۲
تاکسیرانی کرج دومین ناوگان در کشور است
پرویز اسکندری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: کلانشهر کرج در کشور دومین ناوگان از حیث آمار می باشد. وی گفت: تهران با تعداد ...
پرویز اسکندری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: کلانشهر کرج در کشور دومین ناوگان از حیث آمار می باشد.


وی گفت: تهران با تعداد ۶۷ هزار دستگاه تاکسی رتبه اول و کرج با ۱۱ هزار و ۴۶۷ دستگاه تاکسی رتبه دوم را دارد.


این مسئول اضافه کرد: پس از کرج نیز شهرهای شیراز با ۹ هزار و ۸۵۲ دستگاه ، تبریز با ۹ هزار و ۳۷۵ دستگاه، مشهد با هشت هزار و ۹۷۷ دستگاه، اصفهان با هشت هزار و ۷۳۲ دستگاه و قم با پنج هزار ۹۰۴ دستگاه قرار دارند.


ساماندهی ۴ هزار دستگاه خودروی ویژه حمل و نقل دانش آموزی


مدیرعامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی کرج و حومه در بخش دیگری از سخنان خود سامان دهی چهار هزار دستگاه خودروی ویژه حمل و نقل دانش آموزی را یاد آور شد و افزود: تحویل برچسب و علائم ممیزی، تعیین نرخ مصوب قانونی از ابتدای سال ۹۲ آغاز شد و تا پایان آبان ماه نیز به طول انجامید.


اسکندری، تاسیس و راه اندازی شرکت های خصوصی در قالب پیمانکاران سرویس های مدارس به استناد ضوابط و مقررات مدون و قانونی و بر اساس مصوبات شورای اسلامی شهر را یادآور شد و ادامه داد: توافقات کارگروه ماده ۱۸ به عنوان رکن اصلی تصمیم گیری جهت سرویس مدارس و هماهنگی در راستای نظارت و ارزشیابی این بخش از خدمات را عهده دار بوده است.


وی گفت: در زمینه روند ایجاد زیر ساخت ها، تعامل و همکاری در اجرای سازکارهای قانونی طبق مقررات مندرج در آیین نامه و دستور العمل اجرایی سرویس های مدارس، با در نظر گرفتن مقدمات و زمینه های لازم سازمان تاکسیرانی رتبه اول در کشور در امر ساماندهی و برقراری ضوابط و اجرای دقیق مصوبات کارگروه ماده ۱۸ به احتساب چهار هزار دستگاه در سال تحصیلی را داشته است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری