جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۲
۷۰۰ اصله درخت در منطقه ۷ هرس شد/۴ هزار پیاز لاله در خاک ریشه دواند
یوسف حدادی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر افزود:  کاشت چهار هزار پیاز لاله در لابه لای بنفشه های سطح منطقه از دیگر اقدامات ...
یوسف حدادی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر افزود:  کاشت چهار هزار پیاز لاله در لابه لای بنفشه های سطح منطقه از دیگر اقدامات صورت گرفته در فضای سبز منطقه طی هفته گذشته بوده است.


وی با یادآروی جمع آوری شاخه های هرس شده بیان کرد: هرس  رز کاری پارک بهشتی، بلوار بهارستان ، موذن روبروی زندان و پارک علی بن ابیطالب در مساحت ۴۰۰ متر مربع از اقدامات این حوزه بوده است.


این مسئول عنوان کرد: جمع آوری برگهای بلوار هشتم فاز ۱ ، ادامه کود دهی گل های فصلی کاشته شده در سطح منطقه به میزان۶۰۰ متر مربع نیز صورت گرفت.

 

حدادی گفت: از دیگر اقدامات صورت گرفته در این حوزه، تعمیر روشنایی های سرویس بهداشتی ها و تعویض لامپهای خراب پارکهای سطح منطقه بوده است.


وی ادامه کند و کوب و کودهی رزکاری ها را یادآور شد و با بیان اینکه، این اقدام در مساحت یکهزار و ۹۰۰ مترمربع صورت گرفته است، افزود: ادامه کند و کوب و کودهی و ایجاد آبخور درختان معابر در مساحت پنج هزار و ۹۷۳ متر مربع انجام شد.


۱۸۶ درخت در خیابان یکم تا سیزدهم کاشته شد


مسئول فضای سبز منطقه ۷ شهرداری کرج  از کاشت ۱۸۶ درخت در فاز یک خیابان رجایی شهر با خیابان سیزدهم خبرداد.

 

حدادی گفت: جمع آوری خاک مازاد  حاشیه دانشگاه آزاد، کوی اتحاد، بلوار استقلال، اوقافی،  بلوار استقلال و بلوار انقلاب به متراژ ۵۶۰ متر مربع انجام شد.


وی، جمع آوری نخاله  های پارک گل نرگس ، بهشتی ، الغدیر ، و بلوار موذن در مساحت  ۲۹۰ متر مربع را یادآور شد و افزود: انتقال آب خام به بلوار یاسمین در مساحت ۸۵ متر، اسلیپ گذاری حاشیه رستاخیز  در مساحت ۸۰ متر، چاله کنی بلوار دانشگاه به تعداد ۶۰عدد و تسطیح خاک بلوار دانشگاه در مساحت یک هزار و ۵۰۰ متر مربع از اقدامات صورت گرفته در شهرداری منطقه بوده است.


وی گفت: گل های فصلی بلوار مطهری لچکی سر موذن و بلوار استقلال نیز آبیاری شدند.


حدادی با اشاره به تهیه آمار و تنظیم شناسنامه فضای سبز سطح منطقه، گفت: در این مدت ۲۰ برگه اخطار دوم برای مالکین در حال ساخت و ساز جهت جمع آوری نخاله ها از پای درختان صادر شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری