جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۲
شهرداری ساری ۶۰ میلیارد تومان طلب دارد

عضو شورای شهر ساری با بیان اینکه شهرداری ساری ۶۰ میلیارد تومان از سایر دستگاه‌ها طلب دارد، گفت: در میان بدهکاران به شهرداری از بدهی ۱۵۰ میلیون تومانی تا بدهی ۲ میلیارد تومانی وجود دارد.

Print Friendly, PDF & Email

کوروش یوسفی امشب در جلسه علنی شورای شهر ساری، اظهار داشت: بعضی از دستگاه‌ها طلب شهرداری را پرداخت نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه در میان بدهکاران به شهرداری از بدهی ۱۵۰ میلیون تومانی تا بدهی دو میلیارد تومانی وجود دارد، گفت: شهرداری ۶۰ میلیارد تومان مطالبه دارد و باید مشخص شود این مطالبه در کجای بودجه جای دارد.

یوسفی با اشاره به اینکه یکی از دستگاه‌ها مدت ۱۱ سال است که عوارض شهرداری را نپرداخته است، یادآور شد: وقتی فیش عوارض شهرداری به دست مدیر این دستگاه رسیده است، آن مدیر فیش را پاره کرده است.

سهم آتش‌نشانی در کمیسیون توافقات هم دیده نشده است

دیگر عضو شورای شهر ساری نیز در این نشست، اظهار داشت: آتش‌نشانی سازمان خدماتی صرف است و مولفه‌های درآمدی ندارد.

مسعود پیری گفت: در موارد کلان، سهم سازمان آتش‌نشانی مورد غفلت قرار گرفته است که محل اشکال است و مغایرت بودجه‌ای دارد.

وی با تاکید بر ایجاد ستاد پیشگیری در سازمان آتش‌نشانی شهرداری ساری، یادآور شد: اگر این ستاد محقق شود سازمان آتش‌نشانی می‌تواند در حوزه پیشگیری از اتفاقات و همچنین درآمدزایی موفق عمل کند.

نماینده شورای شهر ساری در سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: سهم آتش‌نشانی در مدیریت بحران هم موضوع مهمی است که اعضای شورا باید به آن اهمیت دهند.

پیری با بیان اینکه سهم آتش‌نشانی در کمیسیون توافقات هم دیده نشده که نیاز به تجدید نظر است، اظهار داشت: می‌توانیم بعد آموزشی این سازمان را تقویت کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : ,
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری