جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۲
احداث خانه فرهنگ و کتابخانه در محله راه ری
مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين گفت: پس از در دستور کار قرار دادن ساخت خانه فرهنگ در محله راه آهن، مينودر و مصلي، اين بار نوبت به محله ...

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین گفت: پس از در دستور کار قرار دادن ساخت خانه فرهنگ در محله راه آهن، مینودر و مصلی، این بار نوبت به محله ی محروم راه ری رسید تا شرایط برای استفاده ی ساکنین محله از خدمات فرهنگی مهیا شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین؛ سعید وزیری نژاد با اعلام خبر فوق افزود: ساخت این مجموعه فرهنگی و آموزشی برای تصویب در قالب بودجه سال ۹۳ به شورای شهر قزوین فرستاده خواهد شد و با تصویب شورا در اردیبهشت سال آتی عملیات ساخت آن آغاز می شود.

وی تصریح کرد: مکانی که برای ساخت این مجموعه در نظر گرفته شده است زمین یکهزار متر مربعی در مقابل مسجد سنجیده در محله راه ری می باشد که اقدامات مربوط به تملک آن صورت گرفته و برای طراحی سازه آماده شده است.

وزیری نژاد با اشاره به کاربردها و ویژگی هایی که این خانه فرهنگ می تواند داشته باشد، عنوان کرد: کلاسهای آموزشی، فضای اداری، کتابخانه و سالن قرائت خانه برای این مجموعه در نظر گرفته شده است و در آینده به محلی برای استفاده ی افراد در اقشار و سنین مختلف و به خصوص کودکان، نوجوانان و بانوان تبدیل خواهد شد.

پایان پیام

  

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری