جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۲
تونل های قطار شهری کرج زیر ذره بین معاون وزیر و مسئولان شهری و استانی
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، امروز کرج روزی پر کار را پشت سر گذاشت؛ روزی که اصحاب رسانه و مسئولان شهری در سفری یک روزه به جای جای ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، امروز کرج روزی پر کار را پشت سر گذاشت؛ روزی که اصحاب رسانه و مسئولان شهری در سفری یک روزه به جای جای شهر مراجعه کرده و  سر طرح های عمرانی این کلانشهر حاضر شدند.


بهانه این گردش یک روزه و سرکشی به طرح های عمرانی، حضور معاون وزیر کشور و هیئت همراه وی بود که سبب شد طرح های شاخص این کلانشهر طی بازدید میدانی، از سوی وی رصد شده و مورد بررسی قرار گیرد.


از جمله آخرین این طرح ها، پروژه فاز ۱ خط ۲ قطار شهری کرج بود که با سفری زیرزمینی از میان تونل ها و ایستگاه های احداث شده، محقق شد.


در این بازدید که علی ترکاشوند؛ شهردار کرج، مجید سریزدی؛ معاون عمرانی استانداری و اصغر همتی؛ مدیرعامل سازمان قطار شهری کرج وی را همراهی می کردند، هوشنگ خندان دل از ایستگاه های متعددی در این مجموعه عبور کرد.


مسیر این تردد از ایستگاه k جنب بوستان جهان آغاز شد و به سمت ایستگاه j ادامه پیدا کرد.


معاون وزیر و هیئت همراه سپس به ایستگاه های h،  gو f سر زده و موقعیت تونل ها و ایستگاه های احداث شده را که به رغم کمبود شدید اعتبارات مالی، به زعم بسیاری از کارشناسان، پیشرفت بسیار خوبی داشته است، بررسی کردند.


در ادامه این سفر به تونل قطار شهری کرج، مسئولان حوزه مدیریت شهری به همراه معاون وزیر کشور به ساختمان شهرداری کرج آمدند تا درباره برنامه ها و اقداماتی که می تواند روند احداث طرح را سرعت بیشتری دهد، بحث و تبادل نظر نمایند.


خندان دل همچنین ظهر امروز از روند فعالیت های کارخانه پسماند شهرداری کرج نیز بازدید کرد.


این جلسه هم اکنون در سالن شهدای شهرداری کرج در حال برگزاری است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری