جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۲
بهتر نیست به جای انتقال پایتخت پیگیر توسعه حمل و نقل عمومی تهران باشید؟
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  موضوع بالا پرسشی بود که معاون آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران عصر جمعه در برنامه مناظره شبکه یک سیما ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  موضوع بالا پرسشی بود که معاون آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران عصر جمعه در برنامه مناظره شبکه یک سیما خطاب به نماینده ای که به عنوان طراح انتقال پایتخت از تهران در این برنامه تلویزیونی شرکت کرده بود، مطرح کرد.


ابوالفضل ابوترابی نماینده مجلس شورای اسلامی در پاسخ به پرسش شهرام جباری زادگان ضمن تأیید تلویحی این موضوع و تأکید بر لزوم توجه ویژه به پایتخت گفت: طرح انتقال پایتخت سه بخش دارد که اولویت اول آن ساماندهی وضع موجود در قالب یک شورای عالی است و شهردار تهران هم از اعضای این شوراست.


این عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به این که اعتقاد دارم اداره تهران بزرگ فقط در اختیار شهرداری تهران و شورای شهر نیست، افزود: مشکلاتی مانند ترافیک و آلودگی هوای ناشی از آن به سرمایه گذاری و کمک ویژه دولت نیاز دارد.


نماینده مردم نجف آباد در ادامه این برنامه ضمن همراهی کامل با موضوعی که معاون آموزش سازمان ترافیک از وی پرسیده بود، خاطرنشان کرد: شورای شهر و شهرداری تهران باید مطالبات خود را از رییس جمهور پیگیری کنند.


گفتنی است علاوه بر ابوالفضل ابوترابی، دکتر جواد جهانگیرزاده دیگر نماینده مجلس که مخالف طرح انتقال پایتخت است، حسین علی امیری قائم مقام وزیر و سخنگوی وزارت کشور، دکتر پیروز حناچی معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی و دکتر مهدی زارعی معاون پژوهشی پژوهشگاه زلزله نیز در برنامه مناظره حضور داشتند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری