جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۲
بلوار کامیون داران، از لوث وجود خاک و نخاله، پاک سازی شد
مدیر منطقه 2 شهرداری کرج در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این مطلب، گفت: خاک و نخاله عاملی نامساعد در فضای شهری است که سبب بد ...
مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این مطلب، گفت: خاک و نخاله عاملی نامساعد در فضای شهری است که سبب بد منظر شدن محیط زندگی شهروندان و محل تردد آنان می شود.


عباس کمالی روستا اضافه کرد: پاکسازی اماکنی که تحت تاثیر این آلودگی ها قرار دارند، به عنوان یکی از محورهای فعالیت معاونت خدمات شهری در مناطق به شمار می آید.


وی با بیان اینکه ساختمان سازی ها و انجام اقدامات عمرانی از جمله اموری است که سبب تجمع این نخاله ها و خاک ها در معابر شهری می شود، خاطرنشان کرد: بر همین مبنا معاونت خدمات شهر منطقه ۲ در اقدامی ضربتی، نسبت به جمع آوری این نخاله ها اقدام کرده است.


کمالی روستا زمان اجرای این طرح را ۱۰ روزه عنوان کرد و افزود: اقدام فوق از سی ام آذرماه به مدت ۱۰ روز در منطقه به اجرا در آمده است که محدوده این عملیات را میدان استاندارد و بلوار کامیون داران تشکیل می دهد.


این مسئول به ماشین آلات به کار رفته در این طرح اشاره کرد و یادآور شد: در مجموع یکصد و بیست و یک دستگاه کامیون در قالب طرح جمع آوری و جابجایی خاک و نخاله موجود به کار گرفته شد که طی مدت تعیین شده در محدوده مورد نظر فعالیت کردند.


وی مجموع سرویس های انجام شده توسط کامیون های به کار گرفته شده در این طرح را ۴۶۶ بار خواند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری