جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۲
سرعت گیرهای منطقه ۸ بازسازی شدند
محمد پهلوان در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر افزود: نصب سرعت گیر در خیابان های جمهوری، مطهری، ملاصدرا، تعاون، دانش و اردلان شش انجام ...
محمد پهلوان در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر افزود: نصب سرعت گیر در خیابان های جمهوری، مطهری، ملاصدرا، تعاون، دانش و اردلان شش انجام شده است.


این مسئول با اشاره به اینکه سرعت گیرها در خیابان شهید ساوجی، اردلان ۱، مطهری و ادیبی رنگ آمیزی شدند، اظهار داشت: در خیابان های مدنی، مولانا، ملاصدرا و ساوجی رنگ آمیزی شابلون احتیاط و مدرسه و … صورت گرفته است.


وی نصب تابلوهای راهنمایی رانندگی را در خیابان های طالقانی، ماهان، تعاون، ملاصدرا، جمهوری، نبوت، بهشتی و امام رضا ذکر و عنوان کرد: دو دستگاه چراغ راهنمایی و رانندگی چشمک زن در بلوار جمهوری نصب شده است.


مدیر روابط عمومی منطقه ۸ شهرداری کرج با بیان اینکه یک دستگاه چراغ راهنمایی رانندگی در بلوار جمهوری جمع آوری شده است، از نصب رفلکتور چشم گربه ای در خیابان های جمهوری، مطهری و ملاصدرا خبر داد.


پهلوان همچنین از نصب تفکیک کننده های باتومی و بشکه ای در خیابان های مطهری و جمهوری خبر داد و افزود: ۱۰ عدد سولار در خیابان مطهری نصب شده است.


این مسئول کارگذاری ۸۷ متر نیوجرسی در خیابان مطهری زیر پل شهدای روحانی و آزادگان و بلوار نبوت روبروی بازار مهستان را از دیگر اقدامات اجرایی نام برد و افزود: ۳۵۰ متر گاردیل در خیابان مطهری نصب شده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری