جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۲
اجرای بیش از ۵۰ هزار متر لکه گیری و مرمت آسفالت در منطقه ۸ کرج
سعادت در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، لکه گیری و مرمت آسفالت در منطقه را با همکاری شرکت های سامان ساختمان متین، آتی پرشین البرز و تند راه ...
سعادت در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، لکه گیری و مرمت آسفالت در منطقه را با همکاری شرکت های سامان ساختمان متین، آتی پرشین البرز و تند راه نوین اعلام کرد.


این مسئول با اشاره به اینکه ۳۴ هزار و ۷۵۰ متر مربع از مرمت و لکه گیری آسفالت توسط شرکت سامان ساختمان متین انجام شده است، مقدار تناژ مصرفی آسفالت توسط این شرکت را چهار هزار و ۴۰۹ تن عنوان کرد.


وی عملکرد شرکت آتی پرشین البرز در زمینه مرمت و لکه گیری آسفالت را هشت هزار و ۷۰۰ متر مربع با تناژ مصرفی ۸۵۳ بیان کرد.


مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج در ادامه سخنان خود مقدار مرمت و لکه گیری آسفالت توسط شرکت تند راه  نوین را ۱۰ هزار و ۵۰۰ متر مربع با تناژ مصرفی هزار و ۲۸۵ اعلام کرد.


بیش از ۱۶۰ هزار متر مربع تراش و روکش آسفالت در منطقه


سعادت همچنین از ۱۶۲ هزار و ۹۶۴ متر مربع تراش و روکش آسفالت در منطقه ۸ شهرداری کرج خبر داد و افزود: دو هزار و ۱۹۶ متر مربع از این مقدار در بلوار ماهان حد فاصل بیمارستان مدنی تا ابتدای خیابان بنفشه صورت گرفته است.


این مسئول مقدار تراش و روکش آسفالت در بلوار جمهوری از میدان دانشگاه تا اول پل شهدای روحانی را ۳۵ هزار و ۸۴۰ متر با تناژ هزار و ۹۷۲ تن ذکر و عنوان کرد: شش هزار و ۵۰۰ متر مربع تراش و روکش آسفالت نیز در بلوار جمهوری حد فاصل میدان جمهوری تا بلوار مطهری با تناژ مصرفی ۶۳۶ تن انجام شده است.


وی با بیان اینکه دو هزار متر مربع تراش و روکش آسفالت در جهانشهر میدان گلها کوچه بیژن شرقی صورت گرفته است، مقدار این مهم در بلوار مولانا لاین کندرو حد فاصل میدان شکوفه تا تقاطع بهارستان را چهار هزار و ۲۰۰ متر مربع با تناژ ۵۸۹ تن اعلام کرد.


مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج با اشاره به اینکه هزار و ۳۴۵ تن آسفالت در بلوار مولانا حد فاصل میدان شکوفه تا تقاطع بهارستان صرف شده است مقدار تراش و روکش آسفالت در این محدوده را ۱۰ هزار و ۴۰۰ متر مربع عنوان کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری