جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۲
فرودگاه پیام کرج ستاره دار می شود/ طرح احداث هتل ۷ ستاره در پیام
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سیدطاهر طاهری با اعلام این خبر گفت: فرودگاه و منطقه ویژه پیام یکی از مراکز مهم و استراتژیک در مرکز استان البرز است ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سیدطاهر طاهری با اعلام این خبر گفت: فرودگاه و منطقه ویژه پیام یکی از مراکز مهم و استراتژیک در مرکز استان البرز است که از ظرفیت های ویژه ای نیز برخوردار است.


صدور مجوز مسافربری در فرودگاه پیام


وی افزود: این مرکز ارتباطی علاوه بر حمل و نقل کالا در بخش مسافری نیز باید فعال شود در این راستا برنامه ریزی های جامعی صورت گرفته تا علاوه بر استفاده از ظرفیت های باری حمل و نقل کالا در بخش مسافری نیز شاهد رونق گیری امور باشیم.


استاندار البرز عنوان کرد: در حال رایزنی برای صدور مجوز  بهره برداری از ظرفیت های فرودگاه پیام در بخش مسافری هستیم.


وی در ادامه از ساخت هتل ۷ ستاره در فرودگاه پیام خبر داد و گفت: به جهت وسعت منطقه و همچنین کارکرد ویژه فرودگاه پیام به عنوان یکی از مراکزی که در رفت و آمد مسافران به اقصی نقاط خواهد بود طرح احداث هتل ۷ ستاره به منظور توسعه فعالیت ها ضروری است.


شهرک سلامت پیام مرکز آمد و شد کشورهای همسایه


استاندار البرز طرح احداث شهرک سلامت در فرودگاه پیام را نیز از دیگر برنامه های عملیاتی برشمرد و ادامه داد: به جهت رفت و آمدهای بیماران از کشورهای همسایه به ایران و ظرفیت هایی که در بخش دارویی و توان پزشکی متخصصان وجود دارد، شهرک سلامت در مرکز پیام تأسیس خواهد شد.


وی افزود: در شهر سلامت پیام با بهره گیری از ظرفیت حمل و نقل مسافری، سهولت در جابجایی بیماران سایر کشورها فراهم خواهد شد و با امکانات و تجهیزات پزشکی که در این شهر ایجاد می شود  بخشی از نیازهای بیماران کشورهای همسایه نیز مرتفع می گردد.


طاهری افزود: ایجاد هتل ۷ ستاره نیز از جمله امکانات و خدمات جنبی است که برای اقامت مسافران فراهم می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری