جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۲
برنامه ریزی و شناسایی پتانیسل های موجود کمبودهای بخش عمرانی را جبران می کند
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مجید سریزدی با بیان این مطلب افزود: تغییر در روش های مدیریتی در سطوح مختلف را کلیدی جدید برای باز کردن قفل مشکلات ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مجید سریزدی با بیان این مطلب افزود: تغییر در روش های مدیریتی در سطوح مختلف را کلیدی جدید برای باز کردن قفل مشکلات در بخش های مختلف دانشت.


وی در ادامه اظهار داشت: اگر بخواهیم به مانند گذشته عمل کنیم در جای حال حاضر خواهیم ایستاد و حرکتی رو به جلو نخواهیم داشت ولی برای حرکت به جلو باید روش های گذشته و منسوخ شده را کنار گذاشته و به روش های جدید و نوین فکر کنیم.


سریزدی تاکید کرد: در کشور برای پروژه های عمرانی با کمبود اعتبارات مواجه هستیم و برای جلوگیری از توقف پروژه ها باید به پتانسیل های موجود در بخش های مختلف نگاهی عمیق داشته باشیم.


پیدا کردن فرصت های سرمایه گذاری در استان راه رسیدن به توسعه را هموار می کند


سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز یادآور شد: برای آبادانی در بخش عمران باید در مقابل کارگران روز مزد احساس مسئولیت کنیم.


وی افزود: باید به دنبال پتانسیل های قابل در سطح استان باشیم و با جایگزین کردن فرصت های مناسب و با همدلی چراغ پروژه های عمرانی را روشن نگاه داریم.


سریزدی خاطرنشان کرد: بستر سازی برای از میان برداشتن مشکلاتی از قبیل کمبود آب، ترافیک و توسعه در بخش های مختلف ما را به توسعه پایدار نزدیک می کند و در نهایت برای موفقیت در پروژه های عمرانی باید گام های بلندی برداشته شود.


سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در پایان افزود: پیدا کردن فرصت های سرمایه گذاری در استان می تواند ما را به توسعه نزدیک و نزدیکتر کند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری