جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۲
شهرداری بجنورد ۴۰۰ میلیارد ریال از دستگاه‌های اجرایی طلب دارد

شهردار بجنورد گفت: شهرداری بجنورد بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال از دستگاه های دولتی طلب دارد که عمده این بدهکاری ها در بخش ساخت و سازهای غیر مجاز است.

Print Friendly, PDF & Email

روح الله براتیان  اظهار کرد: برای پیش برد طرح های شهری دستگاه‌های دولتی بدهکار باید به فکر پرداخت بدهی های خود به شهرداری باشند.

وی با انتقاد از ساخت و سازهای برخی از دستگاه های دولتی بدون مجوز شهرداری، تصریح کرد: متاسفانه اکنون اداره دولتی در سطح بجنورد در حال احداث ساختمان بدون پروانه هستند و این تخلفی آشکار است.

شهردار بجنورد با تاکید بر قانون مداری مردم و دستگاه های دولتی و یکسان بودن همه آحاد جامعه در برابر قانون، خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از فرصت طلبان از هر شرایطی به نفع خود استفاده می کنند که این امر سبب ضایع شدن بیت المال است.

براتیان افزود: برخی از نهادهای دولتی با بهره گرفتن از خدمات شهرداری، حقوق و مطالبات آن را پرداخت نمی کنند که این امر یک تخلف آشکار است.

شهردار بجنورد با بیان اینکه شهرداری بجنورد با کمبود منابع مالی نتوانسته نیازهای مرکز استان را تامین کند، خاطرنشان کرد: شهرداری بجنورد با تمام توان برای وصول مطالبات خود وارد می شود تا در کمترین زمان ممکن از طریق اختصاص ردیف های دولتی این بدهی ها پرداخت شود.

براتیان افزود: اولویت شهرداری برای وصول مطالبات راه های مسالمت آمیز و ایجاد فضای همدلی است و استفاده از ابزارهای قانونی، دادگستری و قوه قهریه در مراحل بعدی قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر یک سازمان دولتی حدود ۴۵ میلیارد ریال بدهی به شهرداری بجنورد دارد و این نهاد به عنوان نماینده مردم باید از کانال های قانونی و یا اختصاص بودجه ۹۳ به دیون دولتی، اینگونه مطالبات خود را وصول کند.

شهردار بجنورد تاکید کرد: در سال ۹۳ باید تکلیف بدهی های شهرداری بجنورد مشخص شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری