جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۲
شهرداری انزلی گام های موثری برای حمایت از سرمایه گذاران بر می دارد

شهردار بندرانزلی گفت: شهرداری آمادگی دارد به سرمایه گذاران و انبوه سازان امتیازات ویژه اعطا و برای رفع موانع پیش روی آنان، گام هایی موثر در مسیر توسعه بردارد.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش ایرنا، ˈ رضا پورشعبان ˈ روز شنبه در جلسه کارگروه درآمد شهرداری بندرانزلی با تاکید بر این که دست سرمایه گذاران را برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف خصوصا گردشگری به گرمی می فشاریم ، از راه اندازی واحد سرمایه گذاری در شهرداری انزلی خبر داد .

وی تصریح کرد : این واحد به منظور جذب سرمایه گذاری ، ارتباط مستقیم سرمایه گذاران با مدیریت شهری و ایجاد فضای مناسب و درنظر گرفتن امتیازات ویژه برای سرمایه گذاران راه اندازی خواهد شد .

پورشعبان خاطرنشان کرد : باید بکوشیم تا با بررسی راهکارهای مناسب ایجاد درآمدهای پایدار و مستمر، شهر را در مسیر توسعه هدایت کنیم .

شهردار انزلی ادامه داد: نیاز است تمامی واحدها و دوایر شهرداری برای افزایش درآمد و تحقق بودجه مصوب تلاش کنند .

وی با اشاره به نزدیکی پایان سال تاکید کرد : واحدهای ذیربط باید با تلاشی مضاعف حداقل تا پایان سال، ۳۰ میلیارد ریال درآمد را محقق کنند.

پورشعبان گفت: متاسفانه دوایر درآمدزای شهرداری تمام توان خود را در زمینه ایجاد درآمد به کار نمی گیرند و فقط به برخی منابع درآمدی مانند کمیسیون ماده ۱۰۰ دل خوش کرده اند .

مسوول واحد درآمد و دبیر کارگروه درآمد شهرداری نیز در ادامه این جلسه گفت : نباید به برخی از منابع درآمدی بسنده کرد.

ˈسیدعلی حسینیˈ تاکید کرد: شهر انزلی توانایی و ظرفیت آن را دارد که منابع درآمدی پایدار برای شهرداری ایجاد شود و باید واحدهای درآمدزای شهرداری تمام توان خود را به کار گیرند و با برنامه ریزی مناسب درآمدهای مستمر را برای شهرداری پیش بینی کنند.

شهر انزلی در کرانه دریای خزر با بهره مندی از طبیعت زیبا، هوای معتدل، بندرگاه، منطقه آزاد تجاری صنعتی و نزدیکی به مرکز کشور فرصت های بی نظیری برای سرمایه گذاری سودمند در زمینه تجارت ، صنایع پاک ، گردشگری دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری