جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲
روزانه میانگین۹۰۰ تن زباله به سایت حلقه دره منتقل می شود
مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کرج در این زمینه گفت: شهرداری کرج به عنوان یکی از نهادهای خدمات رسان وظایف بسیاری بر عهده دارد که چگونگی انجام آن با ...
مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کرج در این زمینه گفت: شهرداری کرج به عنوان یکی از نهادهای خدمات رسان وظایف بسیاری بر عهده دارد که چگونگی انجام آن با رضایت شهروندان از عملکرد مدیریت شهری نسبت مستقیم دارد.


“غلامرضا رضوانی ” ادامه داد: جمع آوری زباله ها از جمله مهمترین خدماتی است که همواره کانون توجه شهروندان است و چنانچه یک روز زباله ها از درب منازل و سطح شهر جمع آوری نشود، شاهد مشکلات بسیاری خواهیم بود که اهمیت این خدمت را می رساند.


این مقام مسئول با تصریح بر اینکه ناوگان موتوری سازمان خدمات موتوری روزانه ۸۰۰ الی ۱۰۰۰ تن زباله را از سطح مناطق دوازده گانه شهرداری کرج جمع آوری و به سایت دفن زباله حلقه دره منتقل می کنند، خاطر نشان کرد: با توجه به جمع آوری روزانه ۸۰۰ الی ۱۰۰۰ تن زباله از سطح مناطق دوازده گانه شهرداری کرج و انتقال آن از طریق ۶ موتورپول و ۳ سکوی حمل زباله به سایت دفن زباله حلقه دره، باید کرج را یکی از شهرهای رکوردار در تولید طلای سیاه دانست.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری