جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲
متکدیان و دستفروشان درسطح منطقه ۹ کرج جمع آوری شدند
عباس سعیدی کیا در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون چندین مرحله متکدیان و کارتن خواب های ...
عباس سعیدی کیا در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون چندین مرحله متکدیان و کارتن خواب های سطح خیابان ها و معابر منطقه جمع آوری شده اند.


این مسئول این متکدیان را شامل کودک و مرد و زن اعلام کرد و افزود: افراد کارتون خواب و متکدیان به ستاد مرکزی تحویل داده شدند.


وی با اشاره به اینکه منطقه ۹ شهرداری کرج یکی از ورودی های اصلی شهر محسوب می شود و منطقه ای مرکزی است، عنوان کرد: جمع آوری متکدیان در منطقه توسط واحد سد معبر با جدیت پیگیری و با متکدیان برخورد می شود.


مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج افزود: جمع‌آوری متکدیان یکی از برنامه‌های مستمر و روزانه اداره سد معبر این منطقه است که از ابتدای سال به صورت مداوم به این مورد پرداخته شده است.


سعیدی کیا آگاه سازی عمومی، ایجاد حساسیت لازم در خصوص تکدی گری، پیشگیری از بی خانمانی و آسیب های ناشی از آن و سالم سازی چهره شهر را از اهداف جمع آوری متکدیان و کارتن خواب ها اعلام کرد.


این مسئول افزود: طی هماهنگی های به عمل آمده اکیپ کنترل نظارت و سد معبر منطقه ۹ شهرداری کرج طی یک عملیات ضربتی تعداد زیادی از دستفروشان که با چیدن وسایل در معابر عمومی ایجاد سد معبر و مزاحمت کرده بودند جمع آوری کرد.


وی جمع آوری متکدیان را در خیابان شهید بهشتی و بلوار طالقانی به سمت هفت تیر ذکر و عنوان کرد: همچنین تعدادی از متکدیان از چهار راه دانش آموز و هفت تیر که امنیت و سیمای شهر را بر هم زده بودند نیز جمع آوری و به ستاد ساماندهی مرکز تحویل داده شدند.


مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج تصریح کرد: اکیپ سد معبر با تمام توان سعی دارد با جمع‌آوری این موارد از سطح منطقه، علاوه بر حفظ زیبایی، منطقه را برای ورود و رفت و آمد راحت شهروندان مهیا کند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری