جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲
مشارکت و سرمایه گذاری، صاحب سازمان می شود/ جذب گردشگر با احداث مجموعه های بزرگ تفریحی محقق می شود
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، امیرحسام عباسی به منطقه 11 رفت تا ضمن بازدید از امکانات و تجهیزات این منطقه، به بررسی طرح های در نظر گرفته شده ...

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، امیرحسام عباسی به منطقه ۱۱ رفت تا ضمن بازدید از امکانات و تجهیزات این منطقه، به بررسی طرح های در نظر گرفته شده یا در حال اجرا بپردازد.


عباسی، با اشاره به تجربه خود در امر گردشگری، شهر کرج، خصوصاً منطقه ۱۱ را مستعد جذب گردشگر عنوان کرد و اظهار داشت: این منطقه از مواهب طبیعی بسیاری برخوردار است که با برنامه ریزی های مناسب می توان از طبیعت خدادادی به نحو احسن استفاده نمود.


وی احداث مجموعه های بزرگ تفریحی را یکی از مهم ترین و مؤثرترین اقدامات در راستاری جذب گردشگر و تأمین درآمد پایدار و توسعه شهر کرج برشمرد و رسیدن به این اهداف را منوط به همکاری دستگاه ها دانست.


ارتباط مستقیم سرمایه گذاران با شهردار


نایب رئیس کمیسیون مشارکتها و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر کرج در ادامه با اشاره به موانع موجود سر راه جذب سرمایه گذار، از پیگیری تأسیس سازمان جذب مشارکت و سرمایه گذاری برای تسهیل در روند جذب و شروع به کار سرمایه گذار گفت و ادامه داد: یکی از مواردی که در تدوین اساسنامه این سازمان لحاظ خواهد شد، ارتباط مستقیم سازمان با شهردار و شورای شهر است.عباسی بیان کرد: هیچ یک از دستگاه های ذیربط و افراد نباید به دنبال سهم خواهی از سرمایه گذار باشند و در صورتی که این اصل رعایت شود، سرمایه گذار با احساس امنیت و ضمانت اجرایی کار وارد گود خواهد شد.


بروکراسی اضافی حذف شود


این عضو شورا حذف بروکراسی های زائد و موانع غیر ضروری را از دیگر نکات لازم در بحث جذب مشارکت و سرمایه گذاری دانست.


عباسی بر اهمیت شناسایی پتانسیل های سرمایه گذاری در منطقه ۱۱ اشاره کرد و افزود: وظیفه مردم و مسئولین منطقه است که تمامی امکانات و ظرفیتهای ریز و درشت را شناسایی و برای ایجاد بسترهای گردشگری تا مرحله اجرا برنامه ریزی کنند.


در این نشست مدیر منطقه ۱۱ نیز ضمن تشکر از حسن نظر و ایده های نوین نایب رئیس کمیسیون مشارکتها و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر کرج، بر ضرورت اجرای طرح های زیربنایی و پربازده تأکید کرد و از افزایش جذب درآمد منطقه در هشت ماه نخست سال جاری و اقدامات اساسی انجام شده در سطح منطقه سخن گفت.


عطایی ادامه روند توسعه منطقه را با همکاری و همیاری مردم منطقه در تعامل با شهرداری میسر دانست و خاطر نشان کرد: برای داشتن شهری آباد و منطقه نمونه، مشارکت یکایک شهروندان لازم است.


عباسی، در این بازدید، ضمن ملاقات با تعدادی از اهالی و ساکنان منطقه به بررسی دغدغه های آنان نیز پرداخت.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری