جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲
اجرای طرح های ترافیکی با توجه به اهمیت کاهش ترافیک در منطقه ۸ کرج
محمد پهلوان در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اجرای طرح های ترافیکی را به منظور کاهش ترافیک در سطح منطقه امری ضروری ذکر و عنوان کرد: این مهم ...
محمد پهلوان در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اجرای طرح های ترافیکی را به منظور کاهش ترافیک در سطح منطقه امری ضروری ذکر و عنوان کرد: این مهم یکی از اولویت های وظایف در منطقه محسوب می شود.


این مسئول انجام خط کشی محوری خیابان هایی که در آنها عملیات تراش و روکش آسفالت صورت گرفته است را یکی از اقدامات انجام شده در زمینه ترافیک اعلام کرد.


وی رنگ آمیزی مجدد بلوک های عابر پیاده که بر اثر گذشت زمان یا عملیات تراش و روکش آسفالت کیفیت خود را از دست داده اند را از دیگر اقدامات اجرایی توسط حوزه ترافیک منطقه عنوان کرد.


مدیر روابط عمومی منطقه ۸ شهرداری کرج، با اشاره به اهمیت ایمن سازی خیابانها و معابر پر تردد اظهار داشت: علائم و تجهیزات ترافیکی از قبیل (سرعت گیر پلاستیکی، چشم گربه ای، باتومی و شبکه) در سطح منطقه نصب شده است.


پهلوان نصب تابلوهای هدایت مسیر و تابلوهای ترافیکی مورد نیاز در سطح منطقه را مهم ارزیابی کرد و افزود: انجام این مهم در منطقه ۸ شهرداری کرج صورت گرفته است.


این مسئول همچنین بر هماهنگی هرچه بیشتر با پلیس راهور کرج تاکید کرد و افزود: این مهم نقش بسزایی در تسریع در انجام پروژه های عمرانی دارد.


وی در ادامه سخنان خود پیمانکار منطقه ۸ شهرداری کرج در خصوص اجرای طرح های ترافیکی طی سال جاری را سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج عنوان کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری