جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲
بهسازی فضای سبز در منطقه ۸ کرج در اولویت طرح های اجرایی است
سعادت در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با بیان این موضوع که وجود فضای سبز موجب افزایش روحیه شهروندان می شود بهسازی و ایجاد فضای سبز را بسیار ...
سعادت در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با بیان این موضوع که وجود فضای سبز موجب افزایش روحیه شهروندان می شود بهسازی و ایجاد فضای سبز را بسیار مهم ارزیابی کرد.


این مسئول بهسازی پارک ابوذر را دو هزار و ۲۰۰ متر مربع ذکر و عنوان کرد: ۷۰۰ متر مربع بهسازی فضای سبز در بلوار شهید بهشتی صورت گرفته است.


وی بهسازی فضای سبز در بلوار اقبال لاهوری را ۱۶۷ متر مربع اعلام کرد و با اشاره به اینکه ۶۱۰ متر مربع بهسازی در پارک کسری انجام شده است، افزود: ۴۰ هزار متر بهسازی نیز در باغ علی آباد صورت گرفته است.


مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج با بیان اینکه ۱۵۰ متر مربع بهسازی فضای سبز در حاشیه بلوار بهشتی انجام شده است، بهسازی فضای سبز در بلوار دانش و بلوار تعاون را به ترتیب ۳۵۰ و ۲۰۰ متر مربع اعلام کرد.


سعادت همچنین بهسازی بلوار تعاون را ۳۴۰ متر مربع عنوان کرد و افزود: دو هزار متر مربع بهسازی فضای سبز در بلوار کوهپایه و دو هزار و ۱۲۰ متر مربع بهسازی در پارک رفاه ( تامین اجتماعی ) انجام شده است.


این مسئول در ادامه سخنان خود با اشاره به برقراری روشنایی در پارک ابوذر از احداث فضای سبز در حاشیه بلوار حج به متراژ هزار و ۳۴۵ متر مربع خبر داد و افزود: ۴۱۷ متر مربع بهسازی در بلوار ماهان قدیم صورت گرفته است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری