جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲
تکمیل عملیات پخش آسفالت در منطقه ۴/پیاده رو ها بهسازی می شوند
مجید کمالی نژاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: به دنبال اجرای این پروژه عمرانی زیرساختی، کوچه نیلوفر به متراژ  600 متر مربع آسفالت شد. وی در ادامه ...
مجید کمالی نژاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: به دنبال اجرای این پروژه عمرانی زیرساختی، کوچه نیلوفر به متراژ  ۶۰۰ متر مربع آسفالت شد.


وی در ادامه به آسفالت کوچه گلزار واقع در گلستان ۳، حسین آباد اشاره کرد و افزود: این کوچه نیز با توجه اولویت بندی های صورت گرفته، تحت اجرای عملیات آسفالت قرار گرفت.


کمالی نژاد در ادامه با تشریح اقدامات انجام شده در این منطقه اظهار داشت: بنا به تاکید شورای شهر و شهردار کرج مبنی بر اجرای عملیات توزیع آسفالت، این مهم در دستور کار منطقه قرار گرفت.


پیاده رو ها بهسازی می شوند


مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج، پیاده رو سازی معابر سطح منطقه را از جمله اقدامات برنامه ریزی شده در شهرداری این منطقه ذکر و عنوان کرد: بر این اساس بهسازی پیاده رو فاز ۴ ضلع جنوبی بلوار گلها، حد فاصل خیابان های شهید بابایی تا شهید آخوندی در حال اجرا می باشد.


کمالی نژاد با تاکید بر رعایت استاندارد های مربوط به پیاده رو سازی، عنوان کرد:  این نوع پروژه با توجه به تراکم جمعیت، نوع محور و میزان رفت و آمد هر منطقه اجرا می شود.


وی، استفاده از مصالح مناسب با عمر مفید بالا را از دیگر مولفه های لحاظ شده در اجرای این طرح عمرانی ذکر کرد و افزود: همچنین تعریض پیاده روها و بهسازی محل تلاقی پیاده ها و سواره ها از اهمیت فراوانی بر خوردار بوده است بطوریکه در احداث پیاده رو موارد فنی فوق کاملا رعایت می شوند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری