جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲
جلسات بررسی وضعیت مدیریت پسماند استان های ساحلی کشور تشکیل شد
جلسات بررسي وضعيت پرو‍ژه هاي مديريت پسماندهاي شهري و روستائي در استان‌هاي ساحلي شمالي و جنوبي كشور و ارزيابي نحوه هزينه كرد اعتبارات پسماند سال 1391 در اين مناطق و ...

جلسات بررسی وضعیت پرو‍ژه های مدیریت پسماندهای شهری و روستائی در استان‌های ساحلی شمالی و جنوبی کشور و ارزیابی نحوه هزینه کرد اعتبارات پسماند سال ۱۳۹۱ در این مناطق و تصمیم گیری درخصوص نحوه هزینه کرد اعتبارات سال ۱۳۹۲، هشتم و نهم دی ماه با حضور مدیران مربوطه در سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور تشکیل شد. 
به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور،این جلسات با حضور  معاونان امور شهرداری ها و دهیاری ها و مدیران کل و کارشناسان دفاترهماهنگی عمران و خدمات شهری و روستائی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و معاونان هماهنگی امور عمرانی و مدیران کل و کارشناسان دفاتر امور شهری و شوراها و امور روستایی و شوراهای استانداریهای گیلان، مازندران، گلستان، خوزستان، بوشهر و سیستان و بلوچستان( به غیر از هرمزگان) برگزار شد.
در این جلسات گزارش و برنامه های اجرایی مدیریت پسماندهای شهری و روستایی استان های مزبور براساس سه محور مشخصات فنی پروژه های مدیریت پسماند شهری و روستایی در دست اقدام،گزارش آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها و اعتبارات پرداختی در سال مالی ۹۱ و بر مبنای چارچوب ابلاغی و برنامه اجرایی سال۹۲ به همراه مشخصات فنی و جزییات اجرایی پروژه‌های مدیریت پسماند شهری ‌و ‌روستایی ارائه شد.
در ادامه مقرر شد پروژه­های پیشنهادی مدیریت پسماند شهری و روستایی در استانها به صورت اولویت بندی شده و با مشخصات فنی کامل در اسرع وقت جهت تایید توسط دفاتر تخصصی  معاونت های امور شهرداری­ها دهیاری­های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به این سازمان ارسال شود.
همچنین مقرر شد در تعریف پروژه­های جدید،موضوع منطقه بندی و در نظر گرفتن فرایند کامل مدیریت پسماند در پروژه ها با اولویت پروژه های مشترک شهری و روستایی،مورد توجه قرار گیرد.
در ادامه مقرر شد اولویت پرداخت اعتبارات با استان­هایی باشد که مشخصات فنی پروژه­ها را ظرف مدت تعیین شده به تایید دفاتر تخصصی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برسانند.
تشکیل کمیته فنی به منظور تسریع در اجرایی شدن طرح­های جامع مدیریت پسماندهای شهری و روستائی با حضور اساتید و کارشناسان با هدف تعیین اولویت های مدیریت پسماند مناطق این استانها دیگر مصوبه این جلسات بود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری