جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲
شهرداری قاین به دنبال شهرداربود نه شهردارچی
شهردارقاین هفته آینده معارفه می شود. به گزارش سایت خبری شهرداریها به نقل از نسیم قاین زردی رئیس شورای شهر گفت: نزدیک به 4ماه از شروع به کار شورای جدید می گذرد وازهمان ابتدای ...

شهردارقاین هفته آینده معارفه می شود.

به گزارش سایت خبری شهرداریها به نقل از نسیم قاین زردی رئیس شورای شهر گفت: نزدیک به ۴ماه از شروع به کار شورای جدید می گذرد وازهمان ابتدای کار دغدغه شهردار شهرراداشتیم شهرداری قاین به دنبال شهرداربود نه شهردارچی
ما ازابتدا به دنبال شهرداربودیم نه شهردارچی،چند نفر از نیروهای بومی هم مدنظر بودند که خودشان با توجه با مشکلاتی که شهرداری ها دارند حاضر به قبول این مسئولیت نشدند ،گزینه هایی هم بودند که خود رضایت برای انجام این پست را داشتند امانظر شورا را نتوانستند جذب کنندوبالاخره با نظر شورای شهر آقای دربندی به عنوان شهردار به استان معرفی شد .
زردی تصریح کرد چند مولفه را درانتخاب شهردار مد نظر داشتیم،علاوه برتحصیلات وتجربه، انگیزه کار هم درشهرقاین هم مدنظر بود .ماشهرداری درشان مردم قاین می خواستیم وانشاء الله با حضور شهردار جدید وهمکاری مردم با شهرداری وشورای شهر شاهد تحولات عظیمی درشهرستان درحوزه کاری خود باشیم.
وی علت تاخیر در پاسخ استعلامات وشروع به کار شهردار را تغییرات دراستانداری اعلام نمود وافزود انشاءالله دوشنبه آینده با حضورمسئولین استانی وشهرستانی شهردار جدید معارفه خواهندشد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری