جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲
خط و نشان سرپرست فرمانداری باشت برای شهرداری باشت
سرپرست فرمانداری باشت گفت: در صورتی که که شهرداری وضعیت ساخت کشتارگاه جدید شهرستان باشت را مشخص ننماید، شورای سلامت مطابق مقررات عمل خواهد نمود. به گزارش سایت خبری شهرداریها به نقل از ...

سرپرست فرمانداری باشت گفت: در صورتی که که شهرداری وضعیت ساخت کشتارگاه جدید شهرستان باشت را مشخص ننماید، شورای سلامت مطابق مقررات عمل خواهد نمود.

به گزارش سایت خبری شهرداریها به نقل از پایگاه خبری تحلیلی خامی، صبح روز گذشته جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان باشت با حضور سرپرست فرمانداری، مسئولان و تعدادی از کارشناسان مواد غذایی در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

یزدان محمدی گفت: توجه بیشتر و مستمر به بهداشت غذا و آب شرب بخصوص در روستاها، جایگاه دفن زباله، کنترل فاضلاب شهری و روستایی سبب ارتقای شاخص های سلامت خواهد شد.

وی به تشکیل به موقع نشست های شورای سلامت، پیگیری و عملی کردن مصوبات اشاره کرد و افزود: حضور بین مردم و کمک گرفتن از آنها باعث حل شدن سریع موانع و مشکلات می شود.

محمدی افزود: اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری باید با توجه به نزدیکی ایام نوروز و گردشگرپذیر بودن منطقه شلالدان و بقیه ی نقاط تفریحی شهرستان باشت نسبت به ساماندهی نقاط تفریحی بخصوص در بحث بهداشت و سلامت اقدام نماید.

سرپرست فرمانداری باشت در پایان گفت: در صورتی که که شهرداری وضعیت ساخت کشتارگاه جدید شهرستان باشت را مشخص ننماید، شورای سلامت مطابق مقررات عمل خواهد نمود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری