جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲
شهرداری سمنان به جای توجه به مجسمه‏ سازی آبنما بسازد
رئیس بنیاد مردمی آموزش عالی سمنان از شهرداری سمنان خواست تا به جای توجه به مجسمه‏ سازی، به خاطر کویری بودن سمنان بیشتر به فکر ساخت آبنما و کاشت درخت ...
رئیس بنیاد مردمی آموزش عالی سمنان از شهرداری سمنان خواست تا به جای توجه به مجسمه‏ سازی، به خاطر کویری بودن سمنان بیشتر به فکر ساخت آبنما و کاشت درخت باشد.
شهرداری سمنان به جای توجه به مجسمه‏ سازی آبنما بسازد

سیدجعفر میرصناعی در دیدار اعضای بنیاد مردمی توسعه آموزش عالی سمنان و اعضای شورای اسلامی شهر سمنان ضمن اشاره به سی‏امین سال فعالیت بنیاد گفت: از اعضای شورای اسلامی شهر به خاطر دقت نظر در انتخاب شهردار بسیار سپاس‏گزاریم؛ چون وی هم یک شخصیت علمی دانشگاهی و هم یک نیروی ارزشی است.

میرصناعی سپس به برخی مطالب مطرح شده از سوی رئیس شورای شهر سمنان در جلسه معارفه شهردار سمنان اشاره کرد و گفت: دو فراز از بیانات رئیس شورای شهر سمنان بسیار ارزنده و قابل تأمل بود که عبارت از تشکیل اتاق فکر توسط شورا و تقدم تجارب و برنامه‏های شهردار در تصمیمات شوراست که جای دارد به خاطر این نگاه مدبرانه از وی تقدیر شود.

میرصناعی با بیان این‏که برای تشکیل اتاق فکر لازم است شورا نخبه‏ها را از درون و برون سازمان و داخل و خارج از شهرستان شناسایی کند و آنها را به اتاق فکر دعوت کند، اضافه کرد: تلاش کنید تا استراتژی و فرآیند فکری مجموعه، آفندی و مبتکرانه و نه پدافندی و تقلیدی باشد.

رئیس بنیاد مردمی آموزش عالی سمنان افزود: همچنین لازم است حداقل هر سه ماه یک بار از نتیجه فعالیت اتاق فکر، یک بازخورد بگیرید.

وی همچنین به وجود سه ویژگی در گفتمان شهردار سمنان یعنی توجه به ارتقای شهرداری، آسیب‏شناسی فعالیت‏های شهرداری با محور قانون و اعتدال و نیز برنامه‏محوری اشاره کرد و گفت: شهرداری سعی کند قالب‏هایی را برای فعالیت‏های آینده پی‏ریزی کند که در چارچوب علم، فرهنگ و فکر باشد.

رئیس بنیاد مردمی آموزش عالی سمنان در ادامه با اشاره به آمد و رفت ۱۴ استاندار، ۹ فرماندار و سرپرست فرمانداری و پنج نماینده مجلس در سمنان خاطر نشان کرد: هر مسئول غریبه‏ای که وارد سمنان شد، تحت تأثیر جو سمنان و اخلاق مردم، امنیت اخلاقی، امنیت اجتماعی، امنیت بهداشتی و آرامش این شهر قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در ضمن، هیچ مدیری پس از رفتن از سمنان ارتباطش به طور کامل با ما قطع نشد؛ چون ما سمنانی‏ها خوش‏استقبال و بدبدرقه نیستیم و عملکرد مدیرانمان را در دلمان ثبت می‌کنیم.

میرصناعی همچنین از شهرداری سمنان خواست تا به جای توجه به مجسمه‏سازی، به خاطر کویری بودن سمنان بیشتر به فکر ساخت آبنما و کاشت درخت باشد./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری