جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲
شهرداری گرگان ۶۵۰ میلیارد ریال در پروژه های عمرانی سال جاری هزینه کرده است

معاون فنی و عمرانی شهرداری گرگان گفت: شهرداری گرگان با هزینه ۶۵۰ میلیارد ریال در پروژه های عمرانی بیشترین فعالیت عمرانی را در سال جاری داشته است.

Print Friendly, PDF & Email

محسن احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام این خبر افزود: این اتفاق در شرایطی رخ داده که قالب دستگاههای اجرایی به دلیل کمبود منابع مالی پروژه های عمرانی خود را به حداقل رسانده اند. 

وی ادامه داد:  پیمانکاران بازوان اصلی و توامند کارفرمایان در اجرای تمام پروژه های عمرانی هستند و هرچه دانش فنی، اجرایی، عملیاتی و مالی پیمانکاران بیشتر و قوی تر باشد به یقیین پروژه با کیفیت مطلوب تر ارائه می شود.

احمدی یادآور شد: با توجه به تعداد زیاد فارغ التحصیلان رشته مهندسی عمران در رشته های تخصصی صنایع وابسته به صنعت ساختمان، پتانسیل نیروی انسانی در بخش ساختمان افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: نیاز است در این بخش فرصت کسب تجربه را برای مهندسین عمران در شرکت های عمرانی و پروژه های متنوع به وجود آید.

احمدی اظهار داشت: با افزایش نیرو متخصص و تحصیلکرده در این بخش، انتظار می رود پروژه های با کیفیت بالاتر در بخش عمرانی شهرداری گرگان را شاهد باشیم.

معاون فنی و عمرانی شهرداری گرگان بیان داشت: ارائه کار با کیفیت در یک بازه زمانی مناسب باید یکی از دغدغه های اصلی پیمانکاران قرار گیرد و آنها جدای از معاملات اقتصادی باید این اخلاق کاری را سرلوحه عمده فعالیت هایشان قرار دهند.

وی اذعان داشت: اگر دغدغه فکری پیمانکاران ارائه کار مطلوب و مناسب حال شهروندان باشد به لحاظ اقتصادی به خودشان و از نگاه عمرانی برای شهر گرگان تاثیر گذار خواهند بود.

احمدی اعلام داشت: تعداد معدودی از پیمانکاران تنها به صرفه اقتصادی خود توجه کرده و ارائه کار با کیفیت مناسب را فدای درآمد اقتصادی میکند این افراد در کوتاه مدت شناخته شده و شهرداری گرگان از همکاری با آنها در پروژه های بعدی ممانعت خواهد کرد.

وی ضمن جذب پیمانکاران بومی را از اولویت های اصلی شهرداری گرگان دانست و افزود: استفاده از پیمانکاران بومی و جذب این افراد در پروژه های عمرانی شهرداری یکی از سیاست های در پیش گرفته شهرداری گرگان است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری گرگان اذعان داشت: با توجهی که شهرداری گرگان در استفاده از پیمانکاران بومی به خرج داده زمینه فعالیت وسیع این افراد در پروژه های عمرانی مهیا است تا با علاقه بیشتر به این مرز و بوم به ارائه بهترین کار به شهروندان بپردازند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری