جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲
برخی نوشته‌ها راجع به خدمات‌رسانی شهرداری یاسوج مصداق کم‌لطفی بود

عضو شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: شهرداری یاسوج در انجام وظایف خود برای پاکسازی سطح شهر از برف کوتاهی نکرد؛ در حالی که متأسفانه برخی از نوشته‌ها راجع به این موضوع مصداق کم‌لطفی بود.

Print Friendly, PDF & Email

سید هدایت اکبری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار داشت: پرسنل شهرداری یاسوج و نیروهای خدمات‌رسان این دستگاه در دو روز گذشته از همه وجود، توان و نیروی خود برای خدمات‌رسانی به مردم مایه گذاشتند؛ این نیروها شب گذشته بدون اینکه خواب داشته باشند یکسره تا صبح مشغول آماده کردن سطح شهر برای رفاه حال مردم بودند.  برخی نوشته‌ها راجع به خدمات‌رسانی شهرداری یاسوج مصداق کم‌لطفی بود

وی ادامه داد: این حجم خدمت با این امکانات و کمبود تجهیزات کاری بزرگ بود که به نوبه خود از طرف همکارانم در شورای اسلامی شهر یاسوج از این مجموعه قدردانی می‌کنم.

عضو شورای اسلامی شهر یاسوج با انتقاد از برخی نوشته‌ها در این خصوص که شهرداری در جریان خدمات‌دهی کم‌کاری کرده است، خاطرنشان کرد: نمی‌توان بر خدمات انجام شده با این بضاعت و گستردگی بی‌حد و حصر شهر یاسوج که در سال‌های اخیر اتفاق افتاده است، نام کم‌کاری گذاشت.

اکبری، یاسوج امروز را متفاوت با ۲۰ سال قبل دانست و ابراز داشت: یاسوج شهری مهاجرپذیر است که در کشور کمتر شهری به این اندازه در عرض تنها چند سال گسترده شده و اکنون برای مقابله با مشکلات نیاز به منابع جدید و امکانات بیشتر دارد.

وی از مستهلک شدن بسیاری از خودروها و ناوگان نقلیه شهرداری خبر داد و یادآور شد: باید امکانات را ببینیم و آن‌گاه قضاوت کنیم و به گونه‌ای نگوییم و ننویسیم که پرسنل زحمت‌کش شهرداری ناامید و مأیوس شوند.

عضو شورای اسلامی شهر یاسوج با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته برای کمک به شهرداری برای تجهیز به اینگونه امکانات، بیان داشت: مسئولان استانی هم در این خصوص لازم است به کمک ما و مجموعه شهرداری بیایند چرا که این شهر به عنوان مرکز و پیشانی استان با حجم ورود و خروجی زیادی که دارد نیاز به توجه بیشتر مسئولان استانی در زمینه‌های مختلف از جمله اعتبارات دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری