جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲
برخی از برنامه‌های قبل شهرداری تهران اجرایی نشد

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: برنامه پنج ساله دوم شهرداری تهران در دستور کار اعضای شورای شهر و کمیسیون‌های تخصصی قرار گرفته و شورا بنا دارد این برنامه را بند به بند بررسی کند.

Print Friendly, PDF & Email

عبدالمقیم ناصحی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه در حال حاضر بررسی برنامه پنج ساله دوم شهرداری تهران در دستور کار اعضای شورای شهر و کمیسیون‌های تخصصی قرار گرفته است اظهار داشت: شورا بنا دارد این برنامه را بند به بند بررسی کند.  برنامه ۵ ساله دوم شهرداری را بند به بند بررسی می‌کنیم/ برخی از برنامه‌های قبل اجرایی نشد

وی تصریح کرد: در برنامه ۵ ساله اول شهرداری موضوعات خوبی پیش‌بینی شده بود اما متاسفانه برخی از برنامه‌ها به دلایلی اجرا نشد.

ناصحی خاطرنشان کرد: شهردار تهران در دوره جدید و در زمان انتخابش به عنوان شهردار تهران برنامه‌هایی را در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی عنوان کرد که امیدواریم این برنامه‌ها با همکاری شهرداری و شورا و همچنین تامین اعتبار اجرا شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه به موضوعات فرهنگی از سوی شهرداری اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در برنامه پنج ساله دوم شهرداری به این موضوع توجه ویژه‌ای شده که این نشان از توجه ویژه قالیباف به موضوعات فرهنگی است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری