جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۲
گیم‌پد جدید سامسونگ
مجله خبری:  گیم پد جدید سامسونگ هرچند با بیشتر ابزارهای اندرویدی سازگار است، اما برای محصولات سری گلکسی این شرکت بهینه شده است.  به عنوان مثال این دسته بازی برای تمام ...
مجله خبری:  گیم پد جدید سامسونگ هرچند با بیشتر ابزارهای اندرویدی سازگار است، اما برای محصولات سری گلکسی این شرکت بهینه شده است.


 به عنوان مثال این دسته بازی برای تمام ابزارهای اندرویدی مجهز به اندروید ۱/۴ به بالا کار می کند، اما بعضی از قابلیت های آن مانند دکمه Play فقط در محصولات سری گلکسی که اندروید ۳/۴ دارند، قابل استفاده است. برای استفاده از گیم پد ۱۹۵ گرمی سامسونگ به اتصال NFC نیز نیاز دارید.


یکی از ویژگی های مثبت این دسته بازی این است که کاربران می توانند با کابل HDMI یا فناوری های ارتباطی دیگر مانند MHL یا Miracast تلفن خود را به تلویزیون وصل کنند و با این گیم پد ساده، تجربه ای شبیه کنسول های بازی داشته باشند.
این دسته بازی که Pad ـ D، دو استیک آنالوگ، چهار دکمه در جلو و دو دکمه در کناره های بالا دارد، در هفته های آینده ابتدا در چند کشور اروپایی عرضه خواهد شد و کم کم به بازارهای کشورهای دیگر نیز می رسد. سامسونگ هنوز قیمت این محصول جدیدش را اعلام نکرده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری