جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۲
تبدیل آیفون به آزمایشگاه پزشکی
حال می توان برنامک مخصوص این گجت را اجرا کرد تا فلاش دوربین روشن و از لام عکسی گرفته شود. سپس برنامک با تحلیل رنگ تصویر برداشته شده به کاربر ...


حال می توان برنامک مخصوص این گجت را اجرا کرد تا فلاش دوربین روشن و از لام عکسی گرفته شود. سپس برنامک با تحلیل رنگ تصویر برداشته شده به کاربر میزان کلسترول خون او را نشان می دهد.


«ویگو» مراقب شماست


 این گجت که خیلی شبیه هدفون بلوتوثی است که هم در واقع از طریق بلوتوث۴ به تلفن هوشمند شما وصل می شود و با کمک سنسور مادون قرمز، شتاب سنج ها و الگوریتم داخلی خود حرکات و رفتار شما را می سنجد تا اگر خواب آلود، خسته یا بی حوصله بودید به شما اخطار دهد تا از انجام کارهایی مثل رانندگی که به تمرکز زیاد احتیاج دارد، پرهیز کنید. این ابزار تعداد پلک زدن و یا مدت زمان بسته بودن چشم، افتادن ناگهانی سر به پایین یا طرفین و چند پارامتر دیگر را اندازه گیری می کند و در موقع لزوم صدای تلفنتان را درمی آورد تا شما را بیدار یا هوشیار کرده و جلوی فاجعه را بگیرد.


دفترچه یادداشتی برای قبل از خواب


 وقتی برای خوابیدن به تخت خواب می روید، ناگهان همه ایده های خوب دنیا یا فهرست بلندبالایی از کارهایی که فردا باید انجام دهید سراغتان می آید. اما صبح که از خواب برمی خیزید، معمولا ۹۰ درصد آن ها پاک شده است. ژاپنی ها برای این مشکل، ایده خیلی ساده ای دارند. یک ساعت زنگ دار مجهز به تخته شب تاب که می توان هر چیزی را در تاریکی اتاق خواب روی آن نوشت تا فردا صبح بتوانید با آن دنیا را عوض کنید!


باتری های خنده آور


 این روزها گجت های همراه ما به سرعت در حال زیاد شدن است. تلفن ها، لپ تاپ ها، تبلت ها، پخش کننده های موسیقی و خلاصه بسیاری دیگر از تشنگان قدرت الکتریسیته همیشه آماده اند تا با خالی شدن ناگهانی باتری های خود، روز زیبای شما را خراب کنند. شاید به همین دلیل طراحان شرکت می موکو فکر کرده اند باتری های زاپاس ساخت خود را باید به شکلی جذاب بسازند تا بار دیگر خنده را به لب های شما بیاورد.


دوکومو، نگهبان سلامت ماست


 سلامتی و امنیت از مهم ترین نگرانی های ما درباره خود یا عزیزانمان است. این دستبند ضدآب که محصول مشترک چند کمپانی بزرگ مخابراتی ژاپنی و شرکت بین المللی اومرون است، همه حرکت ها، علائم زیستی و موقعیت مکانی کاربر خود را دریافت و با بلوتوث به تلفن همراه او منتقل می کند تا بعدا از طریق اینترنت به یک سرور مرکزی بارگذاری شود. این اطلاعات توسط چند نرم افزار حرفه ای آنالیز می شود و گزارش آن برای شما ارسال می شود تا نگرانی هایتان درباره کودکان دلبند یا والدین پیرتان کاهش یابد.


کاغذ دیجیتال سونی


 هر روز میلیون ها اصله درخت در سرتاسر دنیا قطع می شود تا روزنامه ها، کتاب ها و مجلات مختلف چاپ شود. فاجعه ای که کاغذ دیجیتال سونی قصد دارد از آن جلوگیری کند. این کاغذ دیجیتالی سبک و نازک که به اندازه یک کاغذ A4 است، هنوز مثل کاغذ واقعی منعطف نیست اما در عوض باتری کوچک آن می تواند تا سه هفته هر کتاب، مجله یا روزنامه ای را از اینترنت دریافت کند و به شما نشان دهد. در ضمن قلمی هم همراه این کاغذ ارائه می شود که می توانید با آن هر اثر هنری یا شاهکار ادبی را خلق کرده و در فضای ابری خود ذخیره کنید.


رقیبی دیگر برای عینک گوگل


 لوموس DK40 عینکی است با امکانات مشابه عینک گوگل که فناوری جدیدی در نمایش تصاویر دارد. برخلاف عینک گوگل که تصاویر را روی آنچه از محیط اطراف می بیند، نمایش می دهد، این عینک در گوشه های هر کدام از شیشه هایش یک نمایشگر کوچک دارد تا کاربر فارغ از محیط اطراف بتواند با عینک هوشمند خود به دنیای وب وصل شود، تلفن بزند یا پیام بفرستد. با ورود عینک های متنوع، به نظر می رسد دنیای تلفن های هوشمند در حال واگذاری جایگاه افسانه ای خود به نسل جدیدی از ابزارهای قابل پوشیدن است.


کیبورد همه کاره


 رایانه های ما معمولا از چند ابزار قابل دیدن تشکیل شده است. یک کیس، مانیتور، کیبورد و موس قطعات استاندارد تشکیل دهنده یک رایانه است. کیبوردها در این میان معمولا قدری متنوع تر از بقیه ساخته می شود. اما کیبورد اپتیموس پاپیولاریس تنوع را به یک دنیای اسرارآمیز تبدیل کرده که کشف آن چند روزی شما را سرگرم خواهد کرد. این کیبورد ۷۷ دکمه قابلیت برنامه ریزی دارد که برای مثال فقط به کمک یکی از آنها می توانید مستقیم بروید سراغ حساب بانکی تان، پولی حواله کنید یا دریافتی هایتان را بررسی کنید. این کیبورد نمایشگر کوچکی هم دارد که برخی اطلاعات مثل آب و هوا یا قیمت سهام را می توانید مستقیم روی صفحه کلید ببینید.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری