جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۲
بدهی ۲٫۵ میلیارد تومانی شهرداری آبیک

سخنگوی شورای اسلامی شهر آبیک گفت: شهرداری آبیک ۲٫۵ میلیارد تومانی بدهی دارد.

Print Friendly, PDF & Email

موسی محمدی در مراسم معارفه شهردار جدید شهر آبیک که بعد از ظهر امروز در سالن آمفی تئاتر شهید آوینی مجتمع فرهنگی و هنری باران برگزار شد، اظهار داشت: هیچ اعتباری در خزانه شهرداری و شورای اسلامی شهر آبیک وجود ندارد.

وی افزود: با آغاز به کار دوره چهارم شوراهای اسلامی شهر آبیک، متوجه شدیم که شهر آبیک با مشکلات عدیده‌ای مواجه است که برای رفع آن مشکلات به مساعدت مسئولان استان قزوین و شهرستان آبیک به شدت نباز مبرم دارد.

این مسئول ادامه داد: با حضور شهردار جدید آبیک با عقلانیت و برنامه‌ریزی، امور شهری را به پیش می‌بریم گرچه نباید از کمک مسئولان استانی و شهرستانی غافل شویم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر آبیک خاطرنشان کرد: گرچه مردم بزرگوار و شریف آبیک باید صبوری کنند و بسیاری از مشکلات را تحمل کنند ولی این به معنای توجیه سوءمدیریت مسئولان شهری و شوراها نباید باشد.

محمدی تصریح کرد: شوراهای اسلامی و شهردار آبیک با هم‌افزایی با مسئولان شهرستان آبیک تلاش خواهند کرد که از بار مشکلات شهری بکاهند.

وی گفت: شهردار جدید شهر آبیک از کارشناسان قانون‌دان استان قزوین و از نیروهای مشرف به قانون ناطق شهرداری‌ها است که امیدورایم در راستای خدمت به مردم و عمران و پیشرفت شهر آبیک گام‌های بزرگی بردارد.

سرپرست شهرداری آبیک نیز در این مراسم اظهار کرد: زمانی که شهرداری را تحویل گرفتم شهرداری با بیش از یک میلیارد تومان بدهی مواجه بود و منابع شهرداری تقریبا صفر بود.

فرید شریعت‌پناهی افزود: در این مدت خدمت، شرایط موجود را ثابت کرده و شرایط مالی اقشار ضعیف و کم‌درآمد رعایت و طرح تکریم ارباب رجوع و دفاع از منافع شهرداری عملیاتی شد./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری