جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۲
ایستگاه های فرهنگی و صلواتی سازمان فرهنگی به پا شد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این ایستگاه ها در مسیرها و خیابان های اصلی شهر برپا شده و ضمن پذیرایی از شهروندان، کالاهای فرهنگی را میان آنان توزیع ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این ایستگاه ها در مسیرها و خیابان های اصلی شهر برپا شده و ضمن پذیرایی از شهروندان، کالاهای فرهنگی را میان آنان توزیع می کند.


مسیرهای فوق شامل تالار شهیدان نژادفلاح، فلکه پنجم فردیس، میدان مهران، خیابان هشتم رجایی شهر، میدان کرج و خیابان قلمستان است که در هر یک از این مسیرها، یک ایستگاه تعبیه شده است.


توزیع بسته فرهنگی شامل یک لوح فشرده با عنوان ولایت از اقداماتی است که در این ایستگاه ها صورت می گیرد.


به گفته مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج، در کنار برپایی ایستگاه های فوق، برنامه های جدیدی نیز تدارک دیده شده که از این جمله، برپایی نمایش های خیابانی است.


حسین یوسفی به برپایی نمایشی با موضوع ولایت و جهاد طی روز جاری اشاره کرد و بیان داشت: این نمایش همزمان با همایش گرامی داشت روز تاریخی نهم دی ماه، در محوطه تالار شهیدان نژادفلاح به اجرا در آمد.


یوسفی گفت: همچنین دو اثر نمایشی دیگر طی روز جاری در مقابل مسجد اعظم پس از ادای نماز مغرب و عشا و در خیابان هشتم گوهردشت از ساعت ۱۶ اجرا می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری