جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۲
تقدیر «کیان» از فعالیت های قطار شهری
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در بازدیدی که صبح امروز، روح الله کیان از مسیر احداث فاز نخست قطار شهری به عمل آورد، روند تاسیس طرح بررسی شد ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در بازدیدی که صبح امروز، روح الله کیان از مسیر احداث فاز نخست قطار شهری به عمل آورد، روند تاسیس طرح بررسی شد و مورد ارزیابی قرار گرفت.


کیان که پیش از این در جایگاه بازرس شهرداری در سازمان قطار شهری کرج فعالیت می کرد، پیشرفت های این طرح را به رغم نبود امکانات را بسیار قابل توجه ارزیابی کرد.


وی گفت: طی مراحل اجرایی و عملیاتی احداث، در شرایطی که با کمبود شدید اعتبار در این حوزه مواجه هستیم، سبب رکود طرح و توقف عملیات نشده که این امر به راستی شایسته تقدیر  است.


عضو شورای اسلامی شهر، مسیر ۱۴ کیلومتری حرکت خود را از اولویت نخست فاز ۱ خط ۲ قطار شهری در ایستگاه k از مسیر زیرزمینی آغاز و تا رمپ پنج، جنب پل حصارک ادامه داد.


وی سپس به رمپ ۱۲ تا ایستگاه مترو فردیس به عنوان اولویت دوم این فاز رفت و مسیر مذکور را نیز در زیر زمین مورد بررسی قرار داد.


کیان از خدمات و انگیزه مدیرعامل و نیروهای این سازمان برای پیشبرد طرح قدردانی کرد.


در این بازدید که علی اصغر همتی؛ مدیرعامل سازمان قطار شهری و تعدادی از مسئولان این سازمان وی را همراهی می کردند، همتی توضیحاتی را در خصوص موقعیت قطارشهری کرج و سطح پیشرفت پروژه، ارائه داد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری