جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۲
دیدگاه مثبت شورا به پروژه های فضای سبز/ افزایش چشمگیر امکانات فرهنگی ورزشی در پارکهای کرج
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بهنام محمودی ظهر امروز در جریان بازدید از پروژه های عمرانی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج اظهار داشت: اجرای پروژه های ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بهنام محمودی ظهر امروز در جریان بازدید از پروژه های عمرانی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج اظهار داشت: اجرای پروژه های کارشناسی شده، می تواند موجب توسعه، عمران و آبادانی شهر شود.


وی با اشاره به گذشته باغشهری کرج افزود: سازمان پارکها با اجرای پروژه های ویژه و شاخص می تواند این شهر را به گذشته اش بازگرداند.


این مسئول با تاکید بر لزوم ارائه طرحهای کارشناسی از سوی نخبگان و افراد توانمند در حوزه های مختلف شهری از جمله فضای سبز عنوان کرد: به طور قطع شورای شهر از طرحهای کارشناسی به صورت ویژه حمایت خواهد کرد.


 این ورزشکار یادآور شد: باید امکانات رفاهی در حوزه های ورزشی، آموزشی، فضای سبز و …به صورت مساوی و با در نظر گرفتن عدالت در نقاط مختلف شهری ارائه شود.


این مسئول با تاکید بر افزایش امکانات ورزشی و فرهنگی در پارکهای سطح شهر ادامه داد:  این مهم هم اکنون در پارکهای کلانشهر کرج تا حدودی محقق شده و شاهد احداث مجموعه های ویژه و چند منظوره ورزشی، خانه باغ ها در حوزه فرهنگی و … هستیم که جای تشکر و تقدیر دارد.


عضو کمیسیون بهداشت، سلامت و ورزش شورای شهر کرج، به عملکرد سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری طی چند سال گذشته نمره بسیار خوب را داد و اظهار داشت: باید الگوهای مدیریتی و نحوه اجرای پروژه های سازمان پارکها در سازمانهای دیگر نیز پیاده سازی شود.


محمودی در ادامه با تشکر از عملکرد مطلوب مدیرعامل سازمان پارکها و به کارگیری کارشناسان توانمند و متخصص در این حوزه، قول داد که در آینده ای نزدیک به اتفاق تمامی اعضای شورای شهر کرج از پروژه های ویژه و شاخص سازمان پارکها در حوزه فضای سبز بازدید کند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری