جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۲
تکمیل فاز نخست احداث بلوار پونه با ۲٫۵ میلیارد ریال اعتبار / مدت اجرا ۹۰ روز
"غلامرضا رضوانی" در گفتگوی تلفنی با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، به دغدغه شهردار کرج مبنی بر خودکفایی سازمان های تابعه مدیریت شهری و ضرورت ایجاد توازن میان نظام ...
“غلامرضا رضوانی” در گفتگوی تلفنی با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، به دغدغه شهردار کرج مبنی بر خودکفایی سازمان های تابعه مدیریت شهری و ضرورت ایجاد توازن میان نظام هزینه و درآمد اشاره کرد و گفت: در همین راستا، دفتر مشارکت های سازمان خدمات موتوری با انجام برخی پروژه های عمرانی در سطح مناطق دوازده گانه و اجرای آن به بهترین نحو ممکن، بخشی از منابع مالی برای اجرای طرح ها و خرید ماشین آلات و تجهیزات موتوری را تامین می کند.


وی، با تاکید بر تلاش بیشتر این سازمان برای خودکفایی و فعال سازی کدهای درآمدهای بیان داشت: پویایی و حرکت رمز موفقیت سازمانها است و برغم دستیابی به موفقیت های مطلوب اما هنوز بخش عمده ای از ظرفیت ها در مسیر خدمتگزاری به شهروندان مغفول مانده و باید بدان توجه بیشتری شود.


این مقام مسئول گفت: فاز نخست احداث بوار پونه واقع در منطقه ۵ شهرداری کرج شامل خاکبرداری و زیرسازی یکی از پروژه هایی بود که با اعتباری بالغ بر ۲٫۵ میلیارد ریال در ظرف ۹۰ روز به ثمر نشست و ان شاء ا… فاز دوم این پروژه با همین میزان اعتبار اجرایی می شود. کارفرمای پروژه منطقه ۵ شهرداری کرج و مجری دفتر مشارکت های سازمان خدمات موتوری است.


رضوانی، دقت و نظارت در اجرای پروژه های عمرانی را یادآور شد و بیان داشت: با توجه به توانمندیهای فنی و عمرانی دفتر مشارکت ها، این سازمان آمادگی دارد در اجرای دیگر پروژه های عمرانی سطح شهر مشارکت نماید.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری