جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۲
ذخیره سازی ۳۴۰۰ تن نمک صنعتی در مناطق ۱۲ گانه شهرداری کرج
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، همه ساله با فرا رسیدن فصول سرد سال و احتمال بارش برف و باران و مشکلات احتمالی که برای شهروندان و تردد آنها ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، همه ساله با فرا رسیدن فصول سرد سال و احتمال بارش برف و باران و مشکلات احتمالی که برای شهروندان و تردد آنها در معابر اصلی و فرعی شهر ایجاد می شود، مجموعه اقداماتی با عنوان «عملیات زمستانی» برای بالا بردن آمادگی تیم های عملیاتی برای امداد رسانی در دستور کار قرار می گیرد که خرید و ذخیره نمک، ماسه و شن یکی از آنهاست.


سازمان خدمات موتوری شهرداری کرج از جمله بخش های مدیریت شهری است که در اجرای «عملیات زمستانی» نقش محوری دارد و با تزریق ناوگان موتوری به مناطق دوازده گانه، عمده نیازها آنها به تجهیزات را تامین می کند.


در همین راستا، دفتر مشارکت های این سازمان خدمت رسان، طی روزهای گذشته نسبت به تامین و تحویل نمک کریستال و صنعتی و دپوی آن در مناطق شهرداری کرج اقدام نمود.


بر این اساس، باتوجه به آغاز فصل سرما و احتمال بارش برف و یخبندان سازمان خدمات موتوری پس از خرید و تامین نمک مورد نیاز در عرض یک هفته مقدار ۳۴۰۰ تن نمک خریداری شده را به مناطق ۱۲گانه شهرداری تحویل داد.


خرید نمک همه ساله در جهت سهولت در رفت و آمد شهروندان عزیز به هنگام یخبندان و بارش برف قبل از فصل زمستان انجام می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری