جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۲
برخورد شدید پژو آردی با جداول کنار خیابان / مجروحیت یک شهروند
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در پی تماس تلفنی شهروندان در نیمه شب گذشته با سامانه دریافت اخبار ستاد فرماندهی آتش نشانی کرج برای گزارش یک مورد برخورد ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در پی تماس تلفنی شهروندان در نیمه شب گذشته با سامانه دریافت اخبار ستاد فرماندهی آتش نشانی کرج برای گزارش یک مورد برخورد شدید پژو آردی با جداول کنار خیابان و مجروحیت راننده، هماهنگی های لازم برای اعزام نیروهای عملیاتی ایستگاه ۱۰۵ به محل حادثه انجام شد تا امید زن جوان ( راننده پژو آردی ) برای رهایی از مخمصه به نا امیدی تبدیل نشود.


رانندگی شبانه زن ۲۳ ساله در حوالی خیابان شهید بهشتی کرج ( نرسیده به میدان سپاه ) که از روی جداول حاشیه خیابان سر در آورد، به همین جا ختم نشد و در چشم به هم زدنی خود را در اتاقک خودرو محبوس دید!


نیروهای پلیس راهور که برای بررسی دقیق موضوع و تهیه کروکی در محل حاضر شده بودند، علت حادثه را بی توجهی راننده به رعایت نکات ایمنی در حین رانندگی گزارش کرده است؛ احتمالا این بانوی جوان با فرض خلوت بودن خیابانها در نیمه شب، پا را روی پدال گاز فشار داده و در ادامه به علت محدودیت دید در شب، یخبندان و لغزندگی جاده ها و… کنترل خودرو از اختیارش خارج شده و به جداول کنار خیابان برخورد کرده است.


نیروهای عملیاتی ایستگاه ۱۰۵ آتش نشانی کرج نیز سریعا با رعایت نکات ایمنی و استفاده از ادوات و تجهیزات مخصوص نسبت به آزاد سازی سرنشین محبوس شده اقدام و وی را جهت بررسی پزشکی به آمبولانس اورژانس منتقل کردند.


نیروها در ادامه با حصول اطمینان ایمنی محل حادثه و عدم وقوع هرگونه حادثه ثانویه، با تنظیم صورت جلسه و هماهنگی ستاد فرماندهی به ایستگاه مربوطه بازگشتند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری